Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

anna.m

V Avelane si 2 noci na klinike, mne to aj dobre padlo, ja by som na druhy den nebola schopna odist domov a navyse cestovat, bola som totalne hotova.
Operuje pondelky a stredy, utorky a stvrtky ma konzultacky, inak tak to ma uvedene aj na internetovej stranke, striedaju si totiz operacku aj s Mudr. Kovacom.
Ides tiez do Avelane?

anna.m

Serena, Sandritta
baby ktore ste boli u Mladeka,po operacii ste boli 1 alebo 2 noci na klinike? ktore dni dr. Mladek operuje?

Sandritta

Serena,

No po pravde ja som sa az do vybratia stehov sprchovala len od pol pasa dole a vrch vlhcenymi obruskami a mokrym uterakom, ja som sa velmi bala ich este sprchovat aj ma dost boleli. Ale sestricka mi hovorila ze sa mozem sprchovat aj s naplastami ze su vodeodolne a ze keby mi presiakli tak ich mam prelepit. No neviem ci by som ich aj sama odlepila, lebo teda doktorovi to islo dost tazko a myslela som ze mi aj kozu odlepi, tak som potom aj bola rada ze som to neodlepovala sama. Ja som zase na toto taka citlivka, aj ked som si prvy krat dala dole podprdu tak som sa az spotila kym som ju zase zapla :D
Ale tak to sa Ti este pekne vela zmestilo, rozdiel mame len nejakych 35ml, budes mat aj ty krasne prska :) Ja sa z nich furt tesim jak mala, to je moj najkrajsi darcek aky som si kupila :)))

Serena

Sandritta
Ahoj, viem, ze mame rovnakeho operatera a preto sa ta chcem spytat, ze ako si sa prvykrat sprchovala, lebo v prepustacej sprave mam pisane, ze ranu mozno opsrchovat na 6.den, no naplaste neodlepovat..cize sa mam sprchovat s tymi naplastami a potom si ich vymenit, ze?:)..inak mas fakt krasne prsia..ja mam 295 cc mentor moderate plus profil..v tej stahujucej podprsenke su malinke, ale nedalo sa mi viac vzhladom na moje anatomicke predispozcie..

Estella

ahoj ja mám mentorky, 345ml anatomické stredný profil. Mne doktorka povedala, že podla nej sú najlepšie a ona s nimi najradšej pracuje. Patria vraj medzi najkvalitnejšie na trhu a vraj patria aj medzi najdrachšie.

mimix

ahojte baby som objednana na oktober dr.raczovi mam po dvoch detoch prsia su uz ovyssnutejsie navrhol mi 400cc vysoky profil..baby prosim nemate niketo foto s mojim pripadom ? svoje mam tak 300ml urcite poslite ni foto prosim mmichala.alaxova@gmail.com budem velmi vdacna moc alebo ako sa dostanem do albumov?

Miska_06

Ahojte, tak dnes mám 5tt po OP. Tiež chodím skúšať podprdy a zatiaľ nič. Zrejme budem mať až veľkosť 70E/F, podľa strihu, ale už som si na tú veľkosť zvykla. Som rada, že aj ostatné sa sťažujete, že vás ešte sem tam niečo pobolieva, lebo mne už muž vyčíta, že čo vymýšľam. Som pred 3-mi dňami okopávala celú predzáhradku a pár hodím potom ma bolel aj chrbát, aj prská. Ale hlavne ma bolia tie dvorce, ak sa náhodou udriem alebo čo. Inak už tu padla otázka, čo sa týka chodenia bez podprdy. Odkedy to je vlastne povolené? Mám také krásne šaty doma prichystané :D A plavky si môžem vybrať aké chcem? Inak ja mám na jednom prsku takú priehlbinku . Je viditeľná aj voľným okom a v plavkám bude vidno. Tak snáď to ešte zmizne. Kontrolu mám až okolo 10.7., lebo doktor má dovolenku.

henulka33

LiluM3

super, tak to burčite stihneš :) tiež som akosi prepočula možnosť ísť ku Przewlockemu, tak som si to vybehala sama..ale čo už
čo sa týka sestričky, bola úplne v pohode, pomohla ked som niečo potrebovala, aj postaviť sa, aj na wcko a tak, naozaj super, tiež som sa toho obávala, ale bolo to v pohode....
neviem či má stále tú jednu, alebo viacero ktoré sa striedajú

bobcatko173
tiež mám 7.7 kontrolu :)))) veľkostne mi sadli 75C, mám s kosticou ale necítim ju, nič ma tam neškriabe ani nevadí, nemám takú pushupku čo by stláčala prsia k sebe, mám ich pri sebe, tak uplne obyčka s kosticami stačí... a plavky mam bez kostice

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk