Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

angie

vsetko najlepsie k narodkam, ale ved to este ani zdaleka nie je velke cislo:):)

mirka

je to ako pisala angie su plnene 100% ,pretoze su to stredne profily, preto su na dotyk trosku tvrdsie, ale nebudu sa aspon vlnit ,mala som v rukach aj aj, a tieto su o trosicku tvrdsie..

ja idem odovzdat malu a ficim do ZV..

angie77

barbora10

napriek 11 mesiacom, ktoré prsíčkam dajú teda poriadne zabrať ich máš stále krásne..čítala som že si už objednaná myslím v septembri na konzultáciu,tak som zvedavá ako sa rozhodneš, ale určite sa už tešíš na nové, veď prečo nie, zaslúžia si to :)aj keď aj tieto ešte veru narobia parádu cez leto :) už si rozmýšlala do akej velkosti by si chcela íst?

Sandrine7

mishka181

ja so išla od Fabryho domov v obväzoch, tak neviem ci ti hned po opke daju tu podprdu, alebo ako mne až na prvej kontrole.
Ale prsia som si videla, pri preberaní sa z narkozy, este som nebola obviazana, no prsia boli to posledne co ma zaujímalo, chcelo sa mi velmi spat ;)

Inak držím palce!

M.i.r.u.s6

angie77
dik moja ako oni zmakli ved poznas ten pocit na zaciatku ako kamene to uz davno nmam tak asi uz su take ako maju byt urobila som nove foto neskor posles tak potom mozes kuk a povedat ci sa ti zdaju ze sa usadzaju:))dik ozaj si zlata

ved ty na to nevyzeras takze pohoda jahoda a vsetko naj naj k narodkam nech sa ti v zivote iba dari a plnia sny tak ako ten mat krasne prsicka:)))))

angie77

babule dnes je môj velký deň :)) ani neviem či sa s tým ešte mám chváliť, ale dnes oslavujem 36 rokov, katastrofa čo? :)) dnes iba oddychujem manželík mi zakázal čokolvek robiť aj varí dnes on, tak tu pri Vás oddychujem :)snáď nezomriemme od hladu :))

angie77

M.i.r.u.s6

myslím že by si to mala mat naplnené na 100% čo je dobre aby sa ti moc nevlnili a máš tam natural kohezívny gel,čiže by mali pôsobiť prirodzene nie tvrdo a potom ty máš okrúhle a tvrdšie bývajú skôr anatomické implantáty lebo musia držat špecifický tvar...ale nbeoj ešte to chce svoj čas a správne si napísala môže to spôsobovat aj menzes, aj mne robí vždy šarapatu

Zanetka7543

queen

A odpisuje na maily ? Alebo mu zavolať ? Som mu teraz skúšala volať a ma zrušil tak neviem kedy je vhodné mu volať ....:-/ a koľko sa čaká na opku u neho ? A cenovo koľko to stojí u neho ? Joj toľko mám otázok :D ale dííky za infooo :)

queen

Baby od Cervena ...
vy si ozaj davate po 3 týždnoch kosticovú podprdu ? a ako sa v nej cítite ? Alebo nosíte skafač dlhšie ?
Ja som 3 týždne po op. a neviem si to veru ešte predstaviť. Ved tie prsia su ako prilepené, také nepoddajné.

Zanetka7543

Ahojte kočky , ja Vás čítam už vyše polroka a v oktobry mam konzultáciu u Červeňa ale už sa mi pomaly o tom aj sníva :D Viete mi poradit kto by ma zoperova čím skôr a má dobrú prácu ? Ďakujem za rady :-))))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk