Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

angie77
ahoj moja ty si taka nasa pomocnika chcela by som sa ta spytat 802n Es nevies tie patria medzi tie tvrdsie alebo makksie??mam poit ze su stale rovnako a aj s tym usadzanim akokeby sa im nechcelo a ocas v lavom mam taky zvlatny pocitsice mam teraz svoje dni moz to byt aj tym ale vies pre istotu ci nahodou o tom nevies dik moja a ty ao??:))

mishka181

misaaa

to ja netuším, budem vediet až zajtra :) ale rada by som si ich videla - pre pokoj v duši :)
čiže ty si tie svoje ešte ani nevidela?? aké ti dávali a ako??

misaaa

Mishka, ja som sa zobudila na izbe uz zavreta v skafandri a som za to vdacna! To musi strasne boliet sa do toho obliect, uplnemi stacila volna mikina co mi obliekali na cestu na druhy den, budnu som ani neskusala, bol to uzsi strih....

Podla mna to robia este v anesteze nie?

ingrid.ka

blahozelam vsetkym po op...a prajem skore prestanie bolesti..ked tak citam o tych bolestiach,tak to musi byt ozaj dost na vydrzanie...

mishka181

babule dakujem moc za podporu...:)
normálne ma bolí brucho od nervov aj očakávania...:))
Vám inak hned po opke ukázali prsia predtým ako vam nasadili tu špeci podprdu??

Susy1982

:::to bude krasne leto s tolkymi novymi sexicami...to budu chlapi zizat...mishka drzim palce a aj dalsim ,kt.sa chystaju a toto forum citaju...

mishka181

babyyy....zajtra je aj moj velký deň :) takto o 9:00 to začne...držte mi palce ;) už nech je potom a zobudím sa s novými prsiami :)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk