Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

silia
moja tak zacala som nosit normal ale ako vravis na zaciatok je to take zvlastne a ved uvidis co a ako sa budes citit:))

silia

baby

minule ste tu písali o tom kokosáku..ja som dnes presne 6 týždňov po, tak sa chcem opýtať, či už si môžem prska natierať tým kokosovým olejom a ako často a aj jazvy?

Mirus

moja ty si hneď po 6 týždňoch začala nosiť normálne podprdy, alebo si trošku ešte pre istotu počkala :D ja som si už dnes bola nakúpiť, ale neviem, taký zvláštny pocit, že už nemusím ten skafandrík

Zuleko

Inak chcem sa opytat citali ste ten clanok, co ten Gasparovicovej dodrbala pery Jezovitova? Pokladala som ju za dobru odbornicku, no v poslednej dobe same zle reakcie na jej adresu citam.

Zuleko

Smejo
Teraz som mala dlhsiu pauzu, vela povinnosti. Ale uz citam, co ste tu popisali;) Je toho vela, takze docitat to asi ani nestihnem;))

question

misaa.

super ze uz si doma, tak sa daj rychlo dokopy a tej cesty sa bojim aj ja, asi zvolim radsej dlhsiu cestu ale po dialnici ako tie vymole na velkom poli...
a ano zajtra ja, ale ja idem pod noz az o 18..
a zatial si poctivo zamestnavam msel vselicim inym

juj smejo uz aj pises??sikulka:)

angie

inakenzymy mi este nedorazili, dufam, ze coskoro dorazia..

a zda sa mi ze nela7 pisala ze pila harmancekovy caj na podporu liecenia, ci aky???

bibi13

Misaa Smejo

Velka gratulacia.. tiiisko zavidim.. samozrejme v dobrom.. aj ja uz pomaly odratavam.. a ratam kazdu blbost.. napr. zajtra dostanem predposledne kramy pred opkou.. xixi..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk