Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

babule dnes je môj velký deň :)) ani neviem či sa s tým ešte mám chváliť, ale dnes oslavujem 36 rokov, katastrofa čo? :)) dnes iba oddychujem manželík mi zakázal čokolvek robiť aj varí dnes on, tak tu pri Vás oddychujem :)snáď nezomriemme od hladu :))

angie77

M.i.r.u.s6

myslím že by si to mala mat naplnené na 100% čo je dobre aby sa ti moc nevlnili a máš tam natural kohezívny gel,čiže by mali pôsobiť prirodzene nie tvrdo a potom ty máš okrúhle a tvrdšie bývajú skôr anatomické implantáty lebo musia držat špecifický tvar...ale nbeoj ešte to chce svoj čas a správne si napísala môže to spôsobovat aj menzes, aj mne robí vždy šarapatu

Zanetka7543

queen

A odpisuje na maily ? Alebo mu zavolať ? Som mu teraz skúšala volať a ma zrušil tak neviem kedy je vhodné mu volať ....:-/ a koľko sa čaká na opku u neho ? A cenovo koľko to stojí u neho ? Joj toľko mám otázok :D ale dííky za infooo :)

queen

Baby od Cervena ...
vy si ozaj davate po 3 týždnoch kosticovú podprdu ? a ako sa v nej cítite ? Alebo nosíte skafač dlhšie ?
Ja som 3 týždne po op. a neviem si to veru ešte predstaviť. Ved tie prsia su ako prilepené, také nepoddajné.

Zanetka7543

Ahojte kočky , ja Vás čítam už vyše polroka a v oktobry mam konzultáciu u Červeňa ale už sa mi pomaly o tom aj sníva :D Viete mi poradit kto by ma zoperova čím skôr a má dobrú prácu ? Ďakujem za rady :-))))

M.i.r.u.s6

angie77
ahoj moja ty si taka nasa pomocnika chcela by som sa ta spytat 802n Es nevies tie patria medzi tie tvrdsie alebo makksie??mam poit ze su stale rovnako a aj s tym usadzanim akokeby sa im nechcelo a ocas v lavom mam taky zvlatny pocitsice mam teraz svoje dni moz to byt aj tym ale vies pre istotu ci nahodou o tom nevies dik moja a ty ao??:))

mishka181

misaaa

to ja netuším, budem vediet až zajtra :) ale rada by som si ich videla - pre pokoj v duši :)
čiže ty si tie svoje ešte ani nevidela?? aké ti dávali a ako??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk