Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Luca123

idem do NR k Mladekovi a nie ja nič neobjednavam-chvalabohu, doki vsetko zabezpeči :) som rada ze nemam stres este aj z objednavania implosov.
No mas pravdu na tej foto ta asymetria ani nie je vidno, dala som "najschopnejsiu"foto, lebo som nevedela jak to v galerke vyzera, ale ked budem po, tak mozno poslem aj foto pred,kde vidno riadne asymetriu.Inak pokial som sa neodfotila som žila v blaženej nevedomosti-nikdy som si tu asymetriu nevsimla a to sa kazdy den vidim v zrkadle ked idem do sprchy ale lekari to videli uplne hned!Dokonca Mladek este aj skoliozu riesil :)
No tak ty to uz mas blíízučko,menila by som keby som mohla :) Ale ty ich budes mat fakt pekne, za to by som aj ruku do ohna dala,tak som o tom presvedcena!

misaaa

Cafte dievcata! Hlasim sa zo Zvolena a zaradujem sa medzi ceckane :)
Operacia ok, ale teraz .... AMEN tma! :) nebyt sestriciek som zufalka! :) viac info z domu...
Smejo neboj, da sa to vydrzat, :)
Drzim palceky!

smejo251

Baby ja tu cely den cakam ze sa nam misaa ozve ze co a ako a ona doteraz nic.ja si predstavujem ze ked sa preberiem hned chytam mobil do ruky a volam muzikovi vsetkym...to akoze nebudem moct?

Kim

sue

po akej dlhej dobe si si vsimla, ze ho mas vyssie? pozrela som si tvoje foto, zeby to bol lavy? a odkedy ho nosis, nevsimla si si ziadnu upravu, vobec sa to " nepohlo"?
inak mas ich peknucke, v podprde na foto to vobec nevidno ... je to viditelne? vraj do 6 mes sa to da este ako tak upravit, neskor uz len opat chirurgicky reopka hm:/
niektori tvrdia, ze maxim. do 3 mes.
no jedna vec je estetika a druha, ze citis diskomfort,bolest:( jedine ze to otvori a posunie hm ved uvidis, co navrhne
to je ta smola niekedy:/

Luca123

Zoe23

Fuha a to kam ides? Ty si ich vopred neobjednavas? a sak ty nemas nejaku asymetriu...aspon podla tej foto sa mi to nejak extra nezda. Ja idem k Dr.Cervenovi do ZV. A uz 27.4. Tak odpocitavam kazdy den,co sa neviem dockat.

zoe23

Luca123

nemas za čo :) tešim na foto!
No a ja? idem az 10.7.myslim :D a bude sa rozhodovat medzi 330 až 360, dufam ze tam min. tych 330 dostane,lebo budem sklamana, no a tiez povedal ze skusi aj rovnake velkosti a tiez skusi do jedneho 33O a do druheho 36O, takze netušim s cim sa zobudim :) to bude prekvapko.

zoe23

Luca123

no ak vidis asymetriu len na fotke tak potom to bude fakt zanedbatelna asymetria, takze to vysledok bude urcite ukazkovy a navyse s tvojim krasnym zakladom sa nemusis bat :)

Luca123

Susy1982

Oki,tak to necham.A ake mas ty prsa? Gulate?Som si pozerala tvoje fotky a mas ich krasne. Ty si tiez este nekojila a nemala mimino ako pozeram..kolko uz mas prsa?

Susy1982

Luca123
ak je vstko objednane a dohovorene,nic neries,vela bab malo nie celkom rovnake prsia al.s mensou asyme.a maju rovnake impl a prsia su krasnucke ,ono to tak ci onak nejako splynie ako celok a tie prsia su po op pekne ,a rozdiel nebadat...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk