Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

sue
mna prsia ani na dotyk nebolia ale dnes som si pritlacila pod klucnu kost a a tam to zabolelo ale prsv pohode aj ty to tak mas???jaj ved do teraz som nic nemala nic mi nebolo do kelu

M.i.r.u.s6

sue
a to si mala od zaciatku???lebo ja som doteraz nic nepocitovala vsetko ok a co sa ako reopkou napravi alebo ako sa to vyiesi

sue33

M.i.r.u.s
ja nosím ten pas stale , hned ako prídem domov, pretoze ked mam ten tak je to lepsie. Akoby mi uvolnoval ten tlak. Ja si myslím, ze sa dopracujem k reopke. Doktor mi uz hovoril, ze ked mi ten sval do pol roka nepovoli, tak mi to bude operovat.

M.i.r.u.s6

sue
aj ja dne uz viem viac kvalifikovat tu bolest ako nie je to ze sa neda vydrzat a je to pod lavou klucnou kostou ale asi mam mat aj svoje dni aj ked u mna je to tazsie takto povedat ked mam mirenu
dala som si vcera pooperacnu a dnes aj pas a ty ako?

angie77

smejo251

držím palce, nech je to zlé čo najrýchlejšie preč a máš už len krásny dekolt :)

misaaa

gratulujem cecaňa naša nová, neboj teraz to už pojde rýchlo a bude deň čo deň lepšie a lepšie :)

M.i.r.u.s6

smejo
moja vsetko bude ok a uz zajtra budes sa citit krasnejsia a zenskejsia tak preto to vsetko zvladnes :)a este kolko babmysli na teba a drzi prsty tak ak sa ti bude dat ozvy sa ale zaklad oddychuj :)