Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Cheeky

Ja mam tiez uzsie pery,a pisala som tejto dr. Feix, odporucila mne osobne hustejsi vyplnovi material,je sice o dost drahsi ale aj viac vydrzi,lebo mne teostyal kiss vydrzi cca 3-4 mesiace :-/
Naposledy mi dala Pallova 2ml a bola som spuchnuta kac kac a po oducnuti efekt minimalny..
Uvidime,na Slavku Feix som pocula same chvali,ale tak aj s Pallovou su spokojne..Tak mi potom prosim napis ako si dopadla.

Kim

cajka

neviem ako ty, ci z nich ozaj nemas vacsi podiel toho pozitivneho, radosti a pozitku ako toho negativ,, ale u mna to je ako s gelovymi nechtami, proste som si na ne uz tak zvykla, ze bez si to uz hadam tazko viem predstavit:))

myslim, ze aj ked si ich das vybrat, budu ti mozno casom chybat... ako tu neviem prepacte, ktora posledne kolegyna... vybrala a po case jej to uz chybalo mat krasny neodolatelny dekolt 8-)

cheeky

lilabmw,
je na klinike interklinik:-)ale ty si mala asi uz svoje take pekne vacsie vsak?ked si si dala len 1 ml.a to mas 1ml v hornej a 1ml v spodnej?

cheeky

ewel007
idem k nej teraz 24:-)Ja prave vobec neviem kolko ml si mam dat.Mam velmi uzke pery takze vobec neviem.a ty kolko si si dala ml?

M.i.r.u.s6

jaj baby ako to tu citam a aj ja mam teraz nejeke zvlastne pocity hlavne v lavom neviem ci som to v piatok neprehnala s pracou jaj snad to bude ok

queen

Cajka,
vybrat, alebo vymeniť ?

S tým musí počítat každá jedna, že ked si to raz dá, určite to nieje posledný zásah a po čase bude potrebná výmena, alebo vybratie... Moj nazor ... ked si to dám urobit v 20ke, 30ke, 40ke nemožem si myslieť že to je na celý život ...

Kim

cajka

hm je to zvlastne, ale mozne... su osoby, ktore sa s tym nestotoznia...
zrejme ich mas len pod zlazou, vsak? a citis ich preto na pohmat obzvlast ak si i chudunka osobka, ci?
ja som po opke cez 4 mes a uz ani neviem , ze som bola klop- klop, dokonca uz spim i na brusku.. vdaka Bohu=) a fakt mi pridu ako moje odjakziva:)

cajka a kde si si prosim ta davala robit pred 9 rokmi, ake mas implose:)

Sue33

aj ja som od doktorka, je super, len hrozne busy, ale urcite ta neodbije... skus si dat urobit to sono al.r. porad sa s nim, musis to poriesit a mat z nich radost a nie stres a bolest, hm?
ak si pamatam spravne, mala si s prskami nejaku asymetriu, a pomohol ti ten pas? napravilo, upravilo sa ti to?

inak tie dotyky boli asi do mesiaca a pol neprijemne i mne, ale uz je to nastastie prec 8-)

acerka8

Ahoj Baby,
chcem Vás veľmi pekne poprosiť, ktoré ste po opke alebo aj ostatné, mám menší problém, mala som isť na opku 12/2012, ale pre chorobu som musela opku zrušiť. A chcela by som isť teraz, len mám obavy či mi nebude vidieť tu pooperačnú podprsenku, ak mate foto, ako vyzerá pooperačná podprsenka na tričku alebo košele tak mi pošlite moc mi tým pomôžete.

Ďakujem za ochotu.

M.i.r.u.s6

cajka
o moja to mi je ozaj velmi luto fakt prevazne som citala ze je vsetko ok a obcas toto je jaj moja to akoze od zaciatku to trvbalo dlho a teraz sa to opat zzhorsilo?

lilabmw

cheeky

moja ja mam len 1ml ale zniesla by som aj dva ale to by uz bolo dost vidno teraz je to prirodzene nikto si nic nevsimol len ja to vidim a to je dobre ..mozno neskor :-) tak potom hod foto a daj info ze ako si dopadla .Kde robi ta Doktorka?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk