Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

vlastne ty pises,ze si uz pol roka po.teraz lepsie citam.no to neviem,ale urcite nemas taku neznesitelnu bolest,ci?ved sa objednaj na kontrolu a uvidis,co ti povie doktor...

barbora10

sue33

ja som tiez mala prave prsko dlhsie bolestive.lave bolo uz davno ok,ale lave ma dlhsie bolelo.pokial nemas neznesitelnu bolest,ale len take akoby este prsia boli pod tlakom,pichnutie sem-tam,proste taky ten pocit,ze tam ten implantat je,tak to je este po dvoch mesiacoch normalne.

M.i.r.u.s6

sue33
o moja ale takno treba verit a mysliet pozit uvidis ako kazda zastresujeme ze nas pichne a tak ale treba sa naladit tak ze je vsetko ok
aj ja trocha stresujem ale na druhej strane si nic nepripustam
mozno sa ti nejaka baba ozve co to mala a po pol r to preslo:)

sue33

no ja mam pocit, ze uz v zivote nebudem mat prsiach ako pred operaciou. V kuse ma tam picha, boli, tlaci... Po pol roku som myslela , ze uz aj zabudnem, ze som na operacii bola.

M.i.r.u.s6

sue33
moja ja som stale mala lave horsie a teraz neviem ci som to prehnala s pracou tak mam v nom a sem tam aj v pravom taky divny pocit tiez trocha stresujem ale snad nic vazne ved nam sa nic nemoze stat no nie?:)

M.i.r.u.s6

barbora
ano na pohlad su eknucke to sme zhodnotili ale ako sa ty citis je ine a aak sa necitis naj tak treba s tym nieco robit no nie???:)

sue33

babeny je tu na celom fore aspon jedna baba ktoru este po pol roku bolia jazvy a aj prsia. Kazda tu pisete ze po dvoch mesiacoch mate prsia jak svoje. Ja uz mam strach sa ich dotknut...Dufam, ze nie som jedina, lebo uz mam strach ci to je normálne.

barbora10

M.i.r.u.s6

no tesim sa.som zvedava,co dokor navrhne.ja vpodstate nemozem povedat,ze teraz som neni spokojna,ved su stale pekne,ale po takmer rocnom kojeni,by to chcelo opat vylepsit:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk