Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Cheeky

Kedy ides prosim ta k Slavke Feix? Aj ja sa k nej chystam,lebo ja som u Pallovej spokojna nebola vobec..ides prvykrat k nej? Kolko ml alebo aku mas predstavu?:-)

lilabmw

cheeky

ahoj chodim sem jasne :-) Dr. Pallova z IEm Pezinok,je na nu aj vela dobrych aj zlych ale ja som max.spokojna nabuduce pojdem zase k nej peru mam peknu prirodzenu

bibi13

Caute,

Drzim palce babam, ktore to budu mat tento tyzden za sebou.. Ja idem tento tyzden zaplatit opku a za mesiac aj nieco idem na to.. ;D.. len dufam, ze decka nebudu mat v tom case kiahne.. nemo by to nejako vplyvat na opku, nie??

Sue33

To mi je luto, ze ta to stale boli.. snad bude vsetko dobre a drzim palce, aby bolest zmizla..

barbora10

sue33

no oni este urcite povolia.vies kazde telo je ine.ja som bola fit rychlo po operacii kdezto kamratka sa nevedela spamatat este mesiac po.je to velmi individualne.ked ti aj doktor tak povedal,tak este vyckaj.chce to este zrejme v tvojom pripade cas.

sue33

barbora10
Uz som objednana, za pol roka som tam uz bola asi 5x. Vzdy mi doktor povedal, ze prsia mam este stuhnute, ze este povolia, no mne sa nezda ze by povolovali.

sue33

angie77 ja mam bolest hlavne pod pravou klucnou kostou. Mam ju stale a mam pocit ako keby mi tam implantat tlacil na nerv alebo nieco take. Tam si ho aj nahmatam a na druhom prsku nie. Je to naozaj nepríjemne.Taktiez ked si na prska zatlacím tak ma bolia. Myslala som, ze po pol roku uz by mohli byt v pohode.Ja este nosím ten pas cez prsia, vtedy je to trosku lepsie, akoby mi to trosku zatlacil a necítim tak ten tlak. Uz som s toho naozaj zufala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk