Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

barbora
tak dufam ze to bude tak ako si ty prajes a dohodnete sa na spravnom rieseni:)))

vsetkzm babam co maju svoj den tento tyzden vela stastia,spokojnosti a hlavne malo bolesti:)

barbora10

ahojte babulky.tak som sa rozhodla,ze navstivim doktora cervena.prsia su sice pekne,ale zacali sa mi dost vlnit,sice to nie je nejako extra vidiet,ale citim to uz aj v hornej casti,kde mam sval,tak som to prebrala aj s mangelom a povedal,ze sa mam objednat a skonzultovat prsia s doktorm,ze co a ako dalej.no a 13.9 mam konzultaciu:)

Luca123

Baby citam, ze Vam davaju dvojake implose do prs. Nerozumiem preco to Dr. Cerven nenavrhol aj mne, pretoze mam podla mna dost viditelny rozdiel medzi jednym a druhym prsom. Od coho to este zalezi, ked vam davaju dvojake? Dakujem :)

TARA_

Caute baby! Pamätam sa, ze pred casom ste tu niektora spominala vibracnu plosinu, len uz neviem ktora :) Chcela by som to vyskusat, len jednou z kontraindikacii su pooperacne rany, tak neviem ci by som uz mohla, kedze som 11 tyzdnov po opke.

skoricka

Dobre ranko kocky,

tak vsetkym co Vas to tento tyzden caka drzim palce, stoji to za to, nebojte sa :)

Lucka83, tomasova, Ewel a spol

tak mali Ste to stretko? Jak Ste dopadli, co Ste pochodili? Som myslela na Vas :) A kontrola ako?? Co sa robi na kontrole po polroku? :)

Luca123

Matik8
ano bola som s priatelom na konzultacke ale v nemocnici ja nechcem aby zostal.Tiez byvame v ba ale ja mam opku rano o 9.00 cize to je v podstate cely den a noc.On pojde ka mame do BN,co je cca 70 km a pride az na druhy den rano po mna..
ale zas vy sa musite trepat hned do Ba,tak to ti neviem piradit,ci sa da v nemocnici..asi sa len tam treba spytat alebo mate istotu,ze aspon hotel..

Majuskaa

zoe23
Operacia bola na klinike Šnop. veru aj ja som zvedava po odlepeni naplastí ako budu vyzerat :)

angie77
som naozaj velmi spokojna uz mi konecne nebude nic vyskakovat von :)a uzijem si plnohodnotne leto :) este som zvedava po case ked mi celkom odpuchnu a usadia sa.. len dufam ze uz mi viac neklesnu..

zoe23

Susy

ale ja myslim, ze objemovo ich mam rovnake, teda ak mozem hovorit vobec o nejakom objeme v mojom pripade :D
No idem az- no uz ani neviem :D asi 10.7. tusim to je :) a malo by sa davat 330-360ml a skusi ci nebude lepsie dat do jeneho to a do druheho to, uvidi co bude lepsie :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk