Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8
ano bola som s priatelom na konzultacke ale v nemocnici ja nechcem aby zostal.Tiez byvame v ba ale ja mam opku rano o 9.00 cize to je v podstate cely den a noc.On pojde ka mame do BN,co je cca 70 km a pride az na druhy den rano po mna..
ale zas vy sa musite trepat hned do Ba,tak to ti neviem piradit,ci sa da v nemocnici..asi sa len tam treba spytat alebo mate istotu,ze aspon hotel..

Majuskaa

zoe23
Operacia bola na klinike Šnop. veru aj ja som zvedava po odlepeni naplastí ako budu vyzerat :)

angie77
som naozaj velmi spokojna uz mi konecne nebude nic vyskakovat von :)a uzijem si plnohodnotne leto :) este som zvedava po case ked mi celkom odpuchnu a usadia sa.. len dufam ze uz mi viac neklesnu..

zoe23

Susy

ale ja myslim, ze objemovo ich mam rovnake, teda ak mozem hovorit vobec o nejakom objeme v mojom pripade :D
No idem az- no uz ani neviem :D asi 10.7. tusim to je :) a malo by sa davat 330-360ml a skusi ci nebude lepsie dat do jeneho to a do druheho to, uvidi co bude lepsie :)

zoe23

Susy1982

ahaa, takze aj objemovo si ho mala iny, ja mam jeden vyssie a druhy nizsie :( aj bradavky mam asi 1cm na roznej urovni, tak som zvedava čo mne z toho vyrobia :) Super teda, ze ti to tak pekne "opravili" :)

Susy1982

Angie
dakujem pekne ,fakt je to tak ako pises ,ten dr. co ma operoval je velmi precizny a nerobi to koli peniazom,ale koli tomu ze ho to tesi,a potom to aj vidiet...

angie77

Majuskaa

tak predtým a potom sa nedá ani porovnať, musíš byt veĺmi spokojná, na to že ti robil len menšiu korekciu ti ich spravil perfektne :)

Susy1982

Zoe 83,
dakujem si zlata ,bolo ju skor vidiet z boku a ten mensi prsnik bol aj vyssie polozeny a kosik v podpire bol prazdny proste kusok tam chybal ,teraz je to super asymetria skoro nie je,ked sa pozornejse zahladim tak malilinko,mozno ale celkovo absolut ok

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk