Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Cafte dievcata! Hlasim sa zo Zvolena a zaradujem sa medzi ceckane :)
Operacia ok, ale teraz .... AMEN tma! :) nebyt sestriciek som zufalka! :) viac info z domu...
Smejo neboj, da sa to vydrzat, :)
Drzim palceky!

smejo251

Baby ja tu cely den cakam ze sa nam misaa ozve ze co a ako a ona doteraz nic.ja si predstavujem ze ked sa preberiem hned chytam mobil do ruky a volam muzikovi vsetkym...to akoze nebudem moct?

Kim

sue

po akej dlhej dobe si si vsimla, ze ho mas vyssie? pozrela som si tvoje foto, zeby to bol lavy? a odkedy ho nosis, nevsimla si si ziadnu upravu, vobec sa to " nepohlo"?
inak mas ich peknucke, v podprde na foto to vobec nevidno ... je to viditelne? vraj do 6 mes sa to da este ako tak upravit, neskor uz len opat chirurgicky reopka hm:/
niektori tvrdia, ze maxim. do 3 mes.
no jedna vec je estetika a druha, ze citis diskomfort,bolest:( jedine ze to otvori a posunie hm ved uvidis, co navrhne
to je ta smola niekedy:/

Luca123

Zoe23

Fuha a to kam ides? Ty si ich vopred neobjednavas? a sak ty nemas nejaku asymetriu...aspon podla tej foto sa mi to nejak extra nezda. Ja idem k Dr.Cervenovi do ZV. A uz 27.4. Tak odpocitavam kazdy den,co sa neviem dockat.

zoe23

Luca123

nemas za čo :) tešim na foto!
No a ja? idem az 10.7.myslim :D a bude sa rozhodovat medzi 330 až 360, dufam ze tam min. tych 330 dostane,lebo budem sklamana, no a tiez povedal ze skusi aj rovnake velkosti a tiez skusi do jedneho 33O a do druheho 36O, takze netušim s cim sa zobudim :) to bude prekvapko.

zoe23

Luca123

no ak vidis asymetriu len na fotke tak potom to bude fakt zanedbatelna asymetria, takze to vysledok bude urcite ukazkovy a navyse s tvojim krasnym zakladom sa nemusis bat :)

Luca123

Susy1982

Oki,tak to necham.A ake mas ty prsa? Gulate?Som si pozerala tvoje fotky a mas ich krasne. Ty si tiez este nekojila a nemala mimino ako pozeram..kolko uz mas prsa?

Susy1982

Luca123
ak je vstko objednane a dohovorene,nic neries,vela bab malo nie celkom rovnake prsia al.s mensou asyme.a maju rovnake impl a prsia su krasnucke ,ono to tak ci onak nejako splynie ako celok a tie prsia su po op pekne ,a rozdiel nebadat...

sue33

Kim
Nemala som asymetriu, len jeden práve ten implos, kt. má tak tlači vyššie ako druhý. Neviem prečo, ja som poctivec jak blbec. Všetko podľa predpisov a pravidiel nič som nerobila len aby sa nič nestalo a predsa na prd. Stále nosim ten pas, pretože keď ho mám necítim ten tlak tak silno. Nemám vlnenenie, necítim si ani implose po okrajoch, len z vrchu toho vysunuteho si ho nahmatam.