Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Tento tyzden nas bude o zopar ceckan viac,drzte sa vsetky,nebojte sa nicoho,ja si pametam ze rano som bola taka vyplasena a vystresovana ze pocas rannej cesty na op,som vazne uvazovala co poviem lekarovi len aby ziadna op nebola,potom ked tam dosla som si uvedomila ze tak blizko som k splneniu svojho sna este nikdy nebola a vsetok stres zmizol...

matik8

Misaaa

Drzim palce,nech uz mas po :)aj mna to caka o 3 tyzdne vo ZV už sa neviem dockat. Napis potom. Vela stastia :)

fufu

smejo
mne to sľúbil červeň, predstavujem si to tak, že tú žľazu prišije vyššie,aspoň tak som to pochopila

krasnajar

baby komu napisat aby som mohla poslat fotku do galerie?
bola som uz clenom , ale nepamatam si ani ten web.. livaa.rajce ci tak nejako... uz je to davno

Susy1982

Smejo
myslim ze si spominala ze ti daju vysoky profil,ten ti tie prsia viac nadvihne ako napr.sredny,cize super...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk