Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Zoe23, Susy 1982

Dakujem baby...asi to uz nemozem riesit,lebo mam uz tyden implose objednane a aj zaplatene.Musim povedat,ze mi ich dost dlho ,,obdivoval" a chytal a ani raz nespomenul,ze su rozdielne..tak nevim.Az teraz jed to tu vidim,tak sa cuduj, lebo som si to na svojich fotkach v galerke dost vsimla:)

lilabmw

cheeky

no mala som uz svoje väcsie pery len trosku uzsiu tu hornu ako dolnu tak sme to skoro dorovnali al este by som prijala 1ml.Mne dala do do hornej pery skoro vsetko a dva male streky do dolnej do kutikov.

Susy1982

ja na margo rozdielnych implosov mozem povedat ,to ze vela zalezi od lekara,ked som bola na konzult. v chirmede lekar povedal ze ta asymetria nie je taka strasna ze mi daju rovnake, okruh. 360 ml,nakoniec som bola u DR.Svehlika a ten ako prve riesil asymetriu atakiez pocas op mal sizer,pretoze sa rozhodovalo medzi,375,400,45O,proste on si chcel dat tu namahu aby to bolo co najlepsie ,pohral sa s tym aj op trvala 2,5hod.skoncilo to na 400 450

zoe23

Luca123

neviem ti povedat na zaklade čoho sa tí lekari rozhoduju dat rozne velksoti implosov. Mne jeden povedal, ze mi to vobec nepomoze(kedze implose musi dat presne na stred pod bradavku-myslim v pripade okruhlych a ja mam jednu bradavku vyssie ako druhu:( a tiez povedal, ze pri okruhlych bude vidiet asymetriu troska viac ako pri anatomoch) a druhy povedal, ze moze skusit sizerom počas opky, takze asi tolko :) ale viem ze v galekre su take baby s roznymi ml, tak netusim prečo ti Cerven niečo take nenavrhol ale on určite vie čo robi :)ale opytat sa ho mozes...

nanka

barborka10

a ty mas tie 350-tky eurosilikony? A vysoky profil? Lebo aj ja mam mat ES 350 a keby to tak vyzeralo ako u teba, tak by som bola stastna prestastna :)

Susy1982

M.i.r.u.s.
aj ja som to v piatok trochu prehnala zdivala som tazsie veci,ale iba ako ma pustil sval nic ma nejako neboli len som pri tom mala taky nesvoj pocit,trosku ten svalik citim ked ho nechtiac napnem,ten prsny sval casom ciastocne atrofuje a jeho funkciu preberu ine svaly, a vtedy nebudeme to potom tak citit, da sa povedat ze vobec len je to individualne a chce to svoj cas..

ewel007

Cheeky

Ja mam tiez uzsie pery,a pisala som tejto dr. Feix, odporucila mne osobne hustejsi vyplnovi material,je sice o dost drahsi ale aj viac vydrzi,lebo mne teostyal kiss vydrzi cca 3-4 mesiace :-/
Naposledy mi dala Pallova 2ml a bola som spuchnuta kac kac a po oducnuti efekt minimalny..
Uvidime,na Slavku Feix som pocula same chvali,ale tak aj s Pallovou su spokojne..Tak mi potom prosim napis ako si dopadla.

Kim

cajka

neviem ako ty, ci z nich ozaj nemas vacsi podiel toho pozitivneho, radosti a pozitku ako toho negativ,, ale u mna to je ako s gelovymi nechtami, proste som si na ne uz tak zvykla, ze bez si to uz hadam tazko viem predstavit:))

myslim, ze aj ked si ich das vybrat, budu ti mozno casom chybat... ako tu neviem prepacte, ktora posledne kolegyna... vybrala a po case jej to uz chybalo mat krasny neodolatelny dekolt 8-)

cheeky

lilabmw,
je na klinike interklinik:-)ale ty si mala asi uz svoje take pekne vacsie vsak?ked si si dala len 1 ml.a to mas 1ml v hornej a 1ml v spodnej?