Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Zoe 83,
dakujem si zlata ,bolo ju skor vidiet z boku a ten mensi prsnik bol aj vyssie polozeny a kosik v podpire bol prazdny proste kusok tam chybal ,teraz je to super asymetria skoro nie je,ked sa pozornejse zahladim tak malilinko,mozno ale celkovo absolut ok

angie77

Susy1982

wow, krásne prsíčka a neskutočné ako sa dvoma rozdielnymi implošmi tak super trafil a vyrovnal to..krásne, už sa môžeš len vytešovať

matik8

Luca123

Ja idem 24.4 . Luci ak si dobre spominam ty si pisala ze si bola na konzultacke s priatelom, ak sa mozem opytat ide s tebou aj do ZV? Teda pytam sa preto lebo akurat s mojim priatelom uvazujeme ze by tam siel so mnou resp ze by tam prespal, je to vobec mozne? My sme z BA a ja tam mam byt o 16:00 a ked ma ist rano pre mna tak by tam asi rovno prespal, no ked pojde sam sa mu nebude chciet byt niekde na hotely, viem ze na niektorych klinikach sa to da doplatit, nevies nieco o tom?

zoe23

Susy1982

mas super tie okruhle implose, po asymetrii ani stopy, vlastne ja som ju nevidela ani na foto pred a vyrovnala sa ti asymetria teda tymi implosmi? lebo foto aj skresluju tak sa pytam ako to vidis naživo(lebo aj ja mam asymetriu, preto sa pytam ale na mojej foto tiez nie je vidiet :D

Susy1982

Tento tyzden nas bude o zopar ceckan viac,drzte sa vsetky,nebojte sa nicoho,ja si pametam ze rano som bola taka vyplasena a vystresovana ze pocas rannej cesty na op,som vazne uvazovala co poviem lekarovi len aby ziadna op nebola,potom ked tam dosla som si uvedomila ze tak blizko som k splneniu svojho sna este nikdy nebola a vsetok stres zmizol...

matik8

Misaaa

Drzim palce,nech uz mas po :)aj mna to caka o 3 tyzdne vo ZV už sa neviem dockat. Napis potom. Vela stastia :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk