Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jasimmmi

Alenasis,

Ďakujem, počula som už o ňom, ževraj sú kočky spokojné a má aj super ceny.Len som nevidela žiadnu jeho prácu.Nuž idem popozerať...

Alenasis

Jahoda73,
tak to ma veľmi mrzí, že sa ti to skomplikovalo, tak hlavne skoré uzdravenie. Po opke si nebrala žiadne antibiotika?

jasimmmi

Kočky, ktoré boli na opke v Košiciach, prípadne ich známe, viete mi odporučiť niekoho skutočne dobrého? Čítala som celkom dobré recenzie na Dr. Jurášeka, zvažujem ešte Chiramed a Centrum plastickej chirurgie v Ke - p. doktor Gluck. Budem vdačná za každú reakciu aj negatívnu...ďakujem

jahoda73

Alenasis, VeVerka11, Henka88, Yanka8...dievcence dakujem vam za rady a povzbudenie! Ale nakoniec mam zapal v tele, preto asi tie bolesti :( Nevie sa s urcitostou kde je ten zapal preto som dostala celoplosne ATB. Ale ten zapal ovplivnuje aj prsicka citim to :(

zoe23

cafex
ach, tak ty to mas horsie...mna takto nic neboli len ked tam pritlacim a občas je den, ked ma to neboli ani vtedy. Ked tebe nevedel lekar povedat co to je, tak ja nedavam velku sancu, ze ten moj mi to bude vediet nejak odovodnit...Ja to mam tiez od zaciatku, len ja som aj dlho spodky prs nemala citlive, take gumene boli, takze vtedy som sa tym nezaoberala.
Ja uz som rozmyslala aj nad tym, ci neurobil mensi priestor pre implantat ako na druhom prse...fakt neviem...
Ked budes chciet kludne mi napis na bonjour.zoe23@gmail.com ked sa ti to napr. zlepsi alebo co ti povedia na kontrole, sone,...budem rada :) (lebo tu to uz tak casto necitam)
Ja pravdepodobne pojdem tesne po tebe na sono+kontrolu. Ja som sa to snazila aj masirovat jeden cas, ze ci to nie je len kozou, ktora este nepovolila ale nepomohlo...

henka88

Estella
mne dr. povedal po 3 mesiacoch, potom by už mali byť prsia plne usadené. Ja som ešte bez nebola, ale chystám sa tiež, ale som už 4 mesiace po. :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk