Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

no ja mam pocit, ze uz v zivote nebudem mat prsiach ako pred operaciou. V kuse ma tam picha, boli, tlaci... Po pol roku som myslela , ze uz aj zabudnem, ze som na operacii bola.

M.i.r.u.s6

sue33
moja ja som stale mala lave horsie a teraz neviem ci som to prehnala s pracou tak mam v nom a sem tam aj v pravom taky divny pocit tiez trocha stresujem ale snad nic vazne ved nam sa nic nemoze stat no nie?:)

M.i.r.u.s6

barbora
ano na pohlad su eknucke to sme zhodnotili ale ako sa ty citis je ine a aak sa necitis naj tak treba s tym nieco robit no nie???:)

sue33

babeny je tu na celom fore aspon jedna baba ktoru este po pol roku bolia jazvy a aj prsia. Kazda tu pisete ze po dvoch mesiacoch mate prsia jak svoje. Ja uz mam strach sa ich dotknut...Dufam, ze nie som jedina, lebo uz mam strach ci to je normálne.

barbora10

M.i.r.u.s6

no tesim sa.som zvedava,co dokor navrhne.ja vpodstate nemozem povedat,ze teraz som neni spokojna,ved su stale pekne,ale po takmer rocnom kojeni,by to chcelo opat vylepsit:)

M.i.r.u.s6

barbora
tak dufam ze to bude tak ako si ty prajes a dohodnete sa na spravnom rieseni:)))

vsetkzm babam co maju svoj den tento tyzden vela stastia,spokojnosti a hlavne malo bolesti:)

barbora10

ahojte babulky.tak som sa rozhodla,ze navstivim doktora cervena.prsia su sice pekne,ale zacali sa mi dost vlnit,sice to nie je nejako extra vidiet,ale citim to uz aj v hornej casti,kde mam sval,tak som to prebrala aj s mangelom a povedal,ze sa mam objednat a skonzultovat prsia s doktorm,ze co a ako dalej.no a 13.9 mam konzultaciu:)

Luca123

Baby citam, ze Vam davaju dvojake implose do prs. Nerozumiem preco to Dr. Cerven nenavrhol aj mne, pretoze mam podla mna dost viditelny rozdiel medzi jednym a druhym prsom. Od coho to este zalezi, ked vam davaju dvojake? Dakujem :)

TARA_

Caute baby! Pamätam sa, ze pred casom ste tu niektora spominala vibracnu plosinu, len uz neviem ktora :) Chcela by som to vyskusat, len jednou z kontraindikacii su pooperacne rany, tak neviem ci by som uz mohla, kedze som 11 tyzdnov po opke.

skoricka

Dobre ranko kocky,

tak vsetkym co Vas to tento tyzden caka drzim palce, stoji to za to, nebojte sa :)

Lucka83, tomasova, Ewel a spol

tak mali Ste to stretko? Jak Ste dopadli, co Ste pochodili? Som myslela na Vas :) A kontrola ako?? Co sa robi na kontrole po polroku? :)