Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Mahulienka
DAKUJEM :-))

A ostatne prosím ešte odpíšte a hlavne teda Mladekove "ovecky" hahaha

Misaaa
Zapis veru sa ti to bude hodiť, ked bude muz otravovat, že daj to dole (po týždni) ukaz, daj chytiť :-DD

mahulienka

Queen
mi od dr. Cervena mozme cez den kedykolvek po 3 tyzdnoch, no a vecer tiez, nachvilku, ale potom sup sup naspat skafander=))
No nieje to prijemne zo zaciatku;))), aspon pre mna to bolo zvlastne...

queen

mishka
ok, tak ti odpoviem akurát za seba ... ja som bola spokojná až do vtedy, kým som neprestala kojit... potom zostali katastrofálne. Mala som ich pod žlazou, ale rez som mala v prsnej ryhe. Vydržali mi 6 rokov. Teda v pohode boli asi 5,5.

Iveta84

Zoe23

Ja som im pisala ze by som chcela bielu a oni ze si to zapisali a ok pripravia bielu. Podla mna si len treba poziadat...

mishka181

queen

a bavila som sa aj s niekolkými známymi, čo maju tiež implantát pod zlazou a už aj kojili a vraj im prsia ostali takmer nezmenené, všetko je to individuálne...a viac menej počítam s novými implantátmi po dietati..a určite vačšími, teraz budem mat asi tak 375 ml až 400 - záleží, kolko mi tam vojde :)

mishka181

queen

ja som sa ani sama nerozhodla, doktor mi to tak odporučil a navrhol, že to bude v mojom prípade lepšie...chcela som vačšie implantáty, no je trošku limitovaný mojou aktuálnou velkostou, tak, že mi ich dá pod žlazu a tým pádom sa implantát neschová pod svalom a prsia budu posobit vačšie...bola som na 2 konzultáciách a obaja doktori mi odporučili tento sposob, tak asi na tom niečo bude...ale doverujem mojmu doktorovi, on musí vediet, čo a ako robí :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk