Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Iveta84

asi si už kojila však? preto máš vysoký profil, aby Ti ich pekne nadvihlo, takže určite ich budeš mat fajn :)

krasnajar

baby volakedy som bola na tomto fore pod inym nickom.. a bola som aj sucastou galerie na rajce.cz kde sa dali pozriet pod podmienkou zaslania vlastnej fotky pred ... fotky kociek ktore maju prsia spravene... este to existuje? ak ano, komu treba napisat...

angie77

Iveta84

ty sa ale mýliš že ideš mať nízke a široké, ak ideš mat velkost 310ml Mentor313 tak ideš mat vysoký profil teda projekciu 5,2 a to je pri 310 slušný profil :) takže nízke určite nebudú

M.i.r.u.s6

smejo
nz ved my na tomto fore vsetky si drzime prsty,povzbudzujeme,radime a asi preto vsetky mame rady toto forom:)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk