Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Ivetka
A ty mas mat anatomy ze?no ja mam mat 300alebo 325cc okruhle stredny plus profil.a tak mam myslim ked som dobre pozerala projekciu 3.7 a tie ostatne cisla 12 a neviem.

Iveta84

Smejo

Ja mam mat mentor typ 313 - su nizke ale siroke... Ja mam taky typ hrudnika. A rozmery 310 - sirka 12, vyska 10,8 a projekcia 5,2

smejo251

Iveta84
Ivetka myslim ze projekcia je vyska implantatu...aspon ja si to tak predstavujen a ked som dobre lekarku pochopila.tak to myslim ze akoby o tu projekciu sa ti zodvihne bradavka.
A ty mas mat ake implantaty?

silia

anonym76

najlepšie je nechať si poradiť od doktora :D no pred opkou som mala cez prsia okolo 83cm, teraz mám zatiaľ 92 cm..tak uvidím po čase :D

anonym_76

Silia,
dik za odpoved. mna este len caka opka a neviem aku vlkost si mam dat. a mam asi taky zaklad ako si mala ty...a cez prsia mas prosim ta kolko teraz po opke?erika

anonym_76

Silia
Ahoj, krasne prsia mas. kolko si mala prosim ta obvod hrudnika pod prsiami? maknu ti uz prsicka?ja mam mat tiez ES preto sa pytam...dik erika

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk