Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

xantipa
ano ano treba robit co ceme alebo po com tuzime:))
inak ja som to v piatok prehnala asi s pracou a teraz mam take stavy ze sa zamyslim ci je vsetko ok a aj v noci take divne hlave to leve pso jaj snad to bude ok
a aku podprdu teraz nosis??

xantipa163

M.i.r.u.s6
Bohuzial foto s tymi predoslymi nemam, akurat tak v nejakych plavkach, ale to tiez neviem, kde teraz vyhrabat. Predtym som mala gulate, 150ml pod zlazou, po 15 rokoch som si ich dala vybrat, lebo som proste tak chcela, rok som bola bez a potom som to uz nevydrzala a sla som znova na opku, pod sval 350 ml, anatomicke, stredny profil.

smejo251

Matilda1
Neviem ci si dobre pamatam ale nie ty si pisala na toto forum ze podla teba by si mali davat vsetky baby do vykojenych prs okruhle iplose?nejak tak sa mi to mari....

matilda1

ewelik

ahoj moja ja sa mam super kozenky mam krasne uz nosim cez den podprdu sa vytesujeme s drahym haha,v piatok idem este na kontrolu aj znamienko mi ide doktor vyrezat tak jedno s druhym uz absolvujem...a co ty?ake mas prska vsetko v poriadku?aj ste mali stretko s babami ste si tu pisali?:)))

M.i.r.u.s6

smejo
jaj tak to niet ako tebe:)))
paradicka a vies co nejak som to nezachytila obzrela som si viac bab tak mam s tom hokej:)

M.i.r.u.s6

smejo
a kto bude ta pestunka??? ja som nasla ale iba xwntipa ale tam ma foto tych novych 350 ale mna zaujimali tie 150ml tak mozno nejake pre nas najde:))