Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

stember

375ml gulate, povedal ze menej nie a viac max 410. brala som 375, aj som potom rozmyslala ci nedam vacsie ale myslim ze staci i tak som este ani nekojila takze uvidim po kojeni ako to bude a mozno po ich este zvacsim..a hlavne stymi mojimi teraz A B striedavo oblacno sa budem tesit aj tym 375 :)

barbora10

pipaa

oni sa ti este pekne vytvaruju.budes ich mat krasne,slzickove.usadia sa.teraz to este posobi tak,ze mas tie prsia tesne pod krkom,ale to takto niekedy deformuje ten opuch.oni sa pekne usadia,klesnu a budu posobit pekne prirodzene.sama uvidis ten rozdiel,ked posles foto o par tyzdnov...

M.i.r.u.s6

smejo
moja mna operovali cca 13:30 a ako tak ked som uz davno nejaky cas bola na izbe som kuk na hod a kolo nokolo 16 takze myslim ze max 1,5h

queen

smejo
asi nie, inak aj mna operovali asi 2,5 hod. a na WC som išla až druhý den rano a potom večer, mne sa nechcelo ...

smejo251

M.i.r.u.s
Noo anesteziologicka povedala 3 hodiny ale moja doktorka povedala ze ona ma prsia hotove za hodinku a pol a ze ten pupok bude 20 minut tak ked si to spocitam tak dve hodinky.
Vas ako dlho robili?

M.i.r.u.s6

smejo
moja to ma az 3h byt?tak to mas dost kedy to mas presne aby som vedela na teba mysliet a snad nie je to ozaj dost neprijemne ty kks to ozname aaaa necela by som ddzim prsty:))

smejo251

M.i.r.u.s,queen
Dakujem dievcata,ste super...dufam ze ma inak nebudu kvoli tpmu cievkovak.co si myslite ze ked ma budu operovat 3 hodiny aj prsia aj ten pupok prisivat budu ma cievkovat?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk