Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Queen
S tym soferovanim mas total pravdu....fakt komicky prekladam aj ja ruky na tom volante...no ale hlavne ze to uz ako tak ide....
Ja som sa dnes namordovala kym som dala maleho do autosedacky...mame taku moc vysoko a chudiatko tam nevedel vyskocit...
Ja s tym vstavanim uz pohoda....ale mne sa dalo uz na 4 den samej posadit..ale este pobolievaju...jedno mam stale viac opuchnute

stember

Matik
Nie potom ma dali na 10 hod ale babu co brali o 16 hod tak na druhy den isla s nsmi o 8 rano domov....
Sestricky su super...vela pomozu a aj pokecas s babami na izbe...v ten den este nie su az take bolesti...aspon ja som mala najhorsi 3 den a to vascina bab...
Ja mam 410 anatomicke...viac sa nedalo dat lebo som mala malo koze a som aj utla hore...ale staci bohato
Ty budes mat ake???

zoe23

Queen

dakujem za odpoved :) si ma ukludnila....vlastne Plačkova došla na sálu po vlastnych, tak fajn že nás tam vozia na posteli :D ale radšej ich asi oboznamim vopred, že ja som slaba povaha, aby neboli prekvapkaní, že jakú hysterku to tam majú :)
Stihla som pozret aspon teba v galerke a krasne ich mas, mne uz teraz pripadaju jak dlho po op :) a zabudla som este povedat, ze super postava.

queen

Smejo
Prve dni ti bude musieť niekto pomáhať, teda ja som to tak mala. Inak sa snažím ráno postaviť tak, že sa chytim rukami pod nohu a tak sa nejako vyskriabem z postele :-)

Iveta84

Pipaa

Peknuckeeeee :) take mile akurat. Aku budes nosit podprdu? Asi B vsak? Inak sila, kazdemu aj rovnake ml urobia uplne ine.

M.i.r.u.s6

smejo
jaj moja tak s tym to ozaj budes mat tazke napr co tu citam baby si podkladali vankuse a spali v polosede ja na normal anatomickom v noci som pre bolest chrbta nem spat tak som zobudila manzela pomohol mi nadvihol si chrbat poprechadzala som sa a tak mi pomhol tym ze mi pridrziaval chrbat ako prve dni dost blbe ale aj komicke:))
ale ty aj pupok moja snad prides na dobry a pohodlny sposob ak sa to da:)

smejo251

Ilaria
Super,krasne prsicka
Mamita
Dakujem krasne
Queen,m.i.r.u.s6
Dakujem vam dievcata .moj cisarsky prvy bol v pohode ale druhy bol akoby zaziva tak toto bola ina bolest to vam poviem toto neprajem ani najhorsiemu nepriatelovi ale som tu aj mala tak snad aj toto prezijem.
A este neviete mi povedat ako budem vstavat z postele ked mi aj pupok budu prisivat a ani ruky nebudem moct pouzivat kvoli prsiam?dajte nejaky dobry typ ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk