Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

bobcatko173
ahoj, neviem či si priamo z BA, ja som pochodila veľa obchodov, poskúšala všetko možné, ale na začiatku mi nič nechcelo sedieť, keďže prsia boli nehybné. Ale našla som si presne na mňa uliatu, na Kamennom námestí v tom obchodnom dome MY, majú tam rôzne značky podprd a mne úplne sadla značka DKNY. Netlačí, miernučko vystužená a ešte je aj veľmi pekná. A majú rôzny výber. Tak môžeš kuknúť aj tam a vtedy tam mali dokonca výpredaj :) Nazačiatku sa kupujú horšie, ale teraz už sedí skoro všetko :)

Sandritta

LiliM3,

Dakujem, pozerala som galerku, mas velmi pekny zaklad! Tie 330-tky Ti ozaj budu stacit, budes mat krasne prsia! :)
Ja som si predoperacne davala robit na klinike, nechcelo sa mi nic vysvetlovat obvodnej ani gynekologovi, platila som tusim 130€.

K tym bolestiam, ja som zistila ze ked mam bolavy chrbat (seknuty ci stuhnuty) co mavam teda casto, tak mi ta bolest vzdy prejde aj do praveho prsnika, to sa mi od zaciatku zle hojilo a dlho bolelo. Najprv som myslela ze je to blbost, no zase sa mi to potvrdilo, akonahle som si vyliecila chrbat prestala aj bolest prska, aj vcera ma bolel strasne cely chrbat a prave prsko som strasne citila jak umele a bolelo na dotyk... Dnes uz ma neboli chrbat a ani prsko... Takze tie bolesti mozu aj takto chodit dokonca po celom tele.

Estella

Mne ináč nesadne ani jedna podprsenka, buď mi je malá, alebo komlett odstáva :/ a to každý deň chodím skúšať do obchodov od najdrachších po lacnejšie :/

Estella

Čaute baby, pomaly som v 5 týždni po opke. Vy ste kedy vybehli na kávu prvý krát bez podprsenky. Už by som ich ukázala aj celému svetu :) a pokúpila som plno letných vŕškov, ktoré sa nosia iba tak ...

bobcatko173

Baby po,

ahojte, kde a aku podprdu si mam kupit uz po 6t? caka ma to o tyzden a chcem nejaku peknu, ale hlavne nech ma netlaci na jazvy, tak prosim ak mate nejake tipy tak sem s nimii :)

LiluM3

yanka8

hej, mne tiež najprv dr. navrhol ze 330 alebo 360 okrúhle...ale ako som si to skusala v tej podprde, zdalo sa mi tých 360 na mne fakt dost, aj dr. potom usúdil že prirodzenejšie na mne budú tie 330....neskor sa mi to rozlezalo v hlave, a vahala som ci predsalen nie tie 360...lenze pozerala som dlho dlho galerku a zistila som som ze dr. tých 330 fakt dobre odhadol, som drobná a nizka, nechcela som nič neprirodzené. A teraz už sa len neviem dockat operacie, keby sa dalo idem hned zajtra :D

A este otazka na dievcata po opke...kde ste si vybavovali predoperacne vysetrenia? Staci mi ist obvodakovi a on mi da odporucacie listky? vdaka za odpovede :)

jankakajka

Yanka8.... za malinko tada povzbudim a pomozem ak viem ...presne si to vystihla s tou velkostou ....ja si teraz kupujem 75E podprdy ....ale neni su ze waaaau velke teraz aj kolko krat premyslam ze mohli byt aj vacsie myslim sirku inpkantatu :-) :-) :-)

yanka8

Jankakajka
dakujem za povzbudenie , musime tomu nechat cas.

LiluM3 mne dr. navrhol anatom stredny profil 360 a potom 420. Bala som sa ze budu velke, tak som si dala 360, po opke sa mi zdali strasne velke, lenze pekne odpuchli a teraz sa mi zdaju niekedy dokonca male :-D. Zalezi od oblecenia.

Mulatka
kocka ako sa citis?

Jahoda73 ja som 7 tyzdnov po OP a rano ma este obcas pobolievaju prsia, su stuhnute. Bolieva ma este aj pri hrudnej kosti,,neviem ci je to svalovy upon, ktory je natiahnuty.
Inac cez den necitim nic a ani pri praci.

henka88

Alenasis
Naozaj sa nemusíš báť, ja som mala tiež obavy, to je samozrejmé, keď je niečo nepoznané a všetky chceme, aby bolo všetko v poriadku. Ale tie prsia chcú čas, tak ako sa výzorovo menia, tak sa to deje aj vo vnútri. Mne sa tiež zdalo, že nejako dlho to trvá, ale je to u každej individuálne. Ja som mala hlavne vždy strach z toho, že ma dosť bolievali aj po 2 mesiacoch pri zmene polohy, keď som sa namáhala predtým. Ale potom to prešlo, a teraz už nič, zvládnu toho veľa a veľmi sa z nich teším. Rýchlo ti to ubehne a aj zabudneš, že tie prsia neboli odjakživa tvoje alebo že niekedy vymýšľali. :)

Alenasis

Henka88,
dakujem za povzbudenie. Viem, že to hojenie sa nedá urýchliť ale už som sa bála. Ani ja zatiaľ neviem spať na boku, takže sa trápim na chrbte. Ten spánok mám potom asi v dvojhodinových intervaloch,lebo sa budím na to, že mi tvrdnú prsia. Potom si trošku sadnem a prejde to. Už aby to bolo všetko o.k.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk