Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

serena
ahoj, ja som mala tiež nafúknuté brucho a fakt hrozne :D a trvalo to asi do dvoch týždňov. aj pleť sa mi tie dva týždne strašne mastila.

Serena

Baby, ako dlho po operacii ste mali nafuknute brucho, teda ak ste niektora mali a kedy ste zacali dvihat svoje deti, myslim tym prelozit, vylozit a tak...dakujem za odpoved

Nikola21

Sandritta

Dakujem :) musim povedat ze aj mne sa pacia uz teraz a ked sa este usadia tak budu este krajsie :) No mam 4 dni po opke a sprchovala som sa zatial len od pasa dole a pazusku len s vlhcenou servitkou. Tie naplaste ma uz dost tahaju lebo su napevno ale tak doktor povedal ze mi ich odlepi v pondelok na kontrole tak uz sa tesim. Ked v klude lezim tak nemusim mat podprsenku oblecenu. Takze stale ked len pozeram telku si ju rozopnem a mam pocit tze vtedy mi prsia fajne oddychnu a aj trosku zmaknu. Lave mam trosku vacsie ako prave aj ma viac boli ale neviem rozoznat co je opuch a co je normalne prsko :P..uvidim vo mi povie na kontrole :)

Sandritta

Nikola21,

Kraaasne prsicka ;) uz teraz vyzeraju velmi pekne.

A uz si sa skusala sprchovat? Odlepovsla si tie naplaste? Ja som ich nemala az takto kolom dokola oblepene, ale je to asi lepsie, aby boli stabilne.

dansulka

Ahojte baby som tu nova, chcem sa opytat ci nah.niektora nebude operovana u mudr.cervena dna 15.7. Mam vtedy operaciu a rada by som sa zoznamila .....dakujem

cafex

zoe23

Ahoj, hmm stale je to take iste, taktiež som si to masirovala, to mi poradil doktor.ale už stracam všetku nadej, že sa to zlepši.Už začinam uvažovať, či mi telo nahodou zle neprijalo implantat.Neviem sa dočkať toho sona, ale to je ešte daleko. :-(
Hadam sa to nejak ešte umudri.