Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

mahulienka
dakujem
teda nechapem potom prečo je okolo toho take halooo.... ved 800 ml ma eurosilicone normalne v ponuke. ziadne extra vyrabanie na zakazku. a ked ma minarikova o stovku vacsie tak enchapem prečo vsade pišu ze najvačšie v europe :D to zas riadne nafukli bublinku. Ešte nech napisu ze ma osmičky :D

Monitaaa

Baby kolko ma vlastne teraz ta Plačkova? lebo topky hnojky pisu ze 800 ml najvacsi v sr a čr??? a o minarikovej pisali ze ma 900? tak ja neviem uz ved eurosilicone nema 800 ml v ponuke?

matik8

Stember

Ano ano k dr.červeňovi, už som potvrdila termín a že o 16:00 tam mám byť, dosť neskoro tam má tie termíny...ale aspoň to večer hneď prespím :))
Tak super že už máš po a ako? Už asi dobre po 2 týždnoch nie? Kolkaty vlastne máš? Ty si šla tiež potom o 16:00 ked ťa posunuli skor? Lebo že kedy ma poom pustia na druhý deň, a vravela že 6 hodin pred naposledy piť a jesť no dúfam že sa nepovraciam po anesteze keď 6 hod predtým budem ešte jesť a piť :D

queen

smejo
aj pre mna bol určite horší cisarak - najhoršie čo som kedy zažila ...

stember
ja ked nemusim rýchlo reagovat na ceste, všetko sa snažím robit pomaly a aj volant tak srandovno prekladam :-)
Chalani išli teraz na vikend zase babine, tak ja teda dodržujem pokyny na 100% Ešte ma to pobolieva a ráno bolí, stále spím podložená, lebo sa bojím že nevstanem sama.
Jeden den sa mi už zdá že je to super a na druhý ma to zase bolí viac.

Almette

Ahojte,čítam vás pravidelne,vyčítam tu veľa dobrých rád ....chcela by som sa vás opýtať, mám jazvu pod pazuchou,som 1.mes po operacii,natierate si jazvy niečím špeciálnym?bojim sa,že do leta to budem mat take červené nezahojene.Nechcem to zanedbat.Poradite nejakú dobrú mastičku?co sú zač tie gólové naplaste?

M.i.r.u.s6

smejo
tak ja tiez 2x sekcia a poviem ti to bolo pre mna horsie ako vstavanie a lihanie je najhorsie prve 2-3dni ale inak v poho mna prsia nem boleli a ani tabletky som nejak nepotrebovala len to vstavanie ale to vsetko sa da

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk