Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Nela
S tou jazvickou radsej chod za dr. aby si nieco nepremeskala..viem ze mas toho dost ale budes kludnejsia
Musim si aj ja dnes prelepit tie jazvy a pokukat ci su v poriadku..
Drzkaj sa a uvidis vsetko bude ok

M.i.r.u.s6

baby ta operacia ako sila takto sa nechat jaj to klepanie od zimy poznam ale nie z plastickej operacie ale po cisarskom aaaaaa brutal to je
som zvedava na vysledny exekt

smejo
tych okruhlych sa neboj aj ja som kojila a mala som male a vykojene nic ty mas pekny zaklad tak to bude ok:)

smejo251

Ilaria
No ja som pri prvom kojeni mala 3 a pri druhom uz len 2 a teraz mam 75b ale take vypchate ze az :-).
Idem k dr.hudakovej do kosic.a mne ten VP urobil v podprsenke take slicate prsia preto povedala ze mi staci ten stredny plus profil.a velkost som jej vravela ze chcem take aby vyzerali prirodzene ale nech ne su len vyplnene ale aj trochu vacsie.

angie77

smejo251

moja pri 300 stredný profil PLUS budeš mať priemer(šírku) 12,0 a projekciu 3,7 a pri 325 budeš mat priemer 12,3 a projekciu 3,8...takže áno 3mm v priemer máš rozdiel

fúúú skoro mi zhoreli lasagne ako sa tu zakecávam :))

angie77

gina3

babule každá jedna ste super a každá jedna si zaslúžite obdiv, nie len ja...normálne sa z Vás rozplačem cecane moje...ale ďakujem , toto je to naj, čo človek človeku môže dať

smejo251

Angie77
No ved preto presne som jej aj ja vravela ze anatomi budem mat hore velmi prazddno a tak povedala ze ano ze okruhle.no ked mi ty skusena zoenka povies ze to bude fajn tak sa uz ukludnujem samzrejme vsetky ma upokojujete.a nevies mi povedat aky je vlastne rozdiel medzi 300 a 325cc lebo mne vravela ze 3mm ci co ja som z toho jelen uz.
Inak som si pozeral to video plackovej to aj mna posadia?ved ja sa asi nezdvihnem ci?

ilaria

smejo 251
neboj sa budes ich mat krasne, doky vie co robi. Mas ich pod sval nie? a u koho si bola? Ja som mala podobny zaklad ako ty, skor este o nieco mensie a dostala som 400VP gulate.

angie77

smejo251

:) ja si tiež myslím že to budeš mat dobré, máš celkom pekný základ a ked ti vravela že ti to zvnútra podvihne,myslím že tak mali robené aj niektoré babule od červeňa, ja by som sa nebála tých okrúhlych, lebo možno Ty by si ich pri anatomoch mala moc nízko a takto ti spraví ten objem aj hore..a velkotne tiež dobre ak nechceš nejaké bomby, lebo ty už svoj základ máš

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk