Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

anonym76

najlepšie je nechať si poradiť od doktora :D no pred opkou som mala cez prsia okolo 83cm, teraz mám zatiaľ 92 cm..tak uvidím po čase :D

anonym_76

Silia,
dik za odpoved. mna este len caka opka a neviem aku vlkost si mam dat. a mam asi taky zaklad ako si mala ty...a cez prsia mas prosim ta kolko teraz po opke?erika

anonym_76

Silia
Ahoj, krasne prsia mas. kolko si mala prosim ta obvod hrudnika pod prsiami? maknu ti uz prsicka?ja mam mat tiez ES preto sa pytam...dik erika

silia

smejo251

ďakujeem :D neviem, čo máš konkrétne na mysli, ale guľaté 390 ml, ES...neboj aj tvoje budú uvidíš :D už sa ti to blíži, tak budem na teba myslieť

mirus, nela7

ahojte baby :D dlho som tu nebola, ale sem- tam vás čítam...v utorok to bude 6 týždňov a ja konečne zhodím ten môj skafander :D a samozrejme pridám nejaké fotečky

Nela7

no k tej jazve, čo ti mokvá, presne tak vyzerá, resp. vyzerala aj jedna moja.. nechala som to tak iba prelepovala a teraz je to ok :D tak neboj

matik8

barbora10

raz kojit urcite budem, teda uz by som tak po roku a pol-dvoch chcela, ty mas tusim fotky tiez rok a pol po opke ze si otehotnela? ak si dobre pamatam. no vraj ze rok/ rok a pol po opke je to uz v pohode takze sa na to spolieham, prv som rozmyslala ze teda este pockam s opkou kedze uz pomaly planujeme bejbo, ale doki vravel ze mam dobry zaklad tak to vyuzijem

barbora10

ilaria

no specialne starala,tak to nemozem povedat,ale ano,v podprsenke som spavala,kedze som kojila a bolo to aj pohodlnejsie.ale posledne mesiace,ked sa prsia uz tak nenaplnali mlieckom,tak som uz aj na noc podprsenku zhadzovala.pocas tehotenstva som sa kremovala tym kremikom na podporu elasticity koze z DMky cca za 2eura,inak ziadne drahe kremy.za mna vyhodene peniaze,pretoze takym oblbovakom neverim,tak ako neverim tabletkam na zvacsenie poprsia:)vlastne az na judinyovu.ona je vynimka:)len teraz neviem,ci ich zacala brat uz pred plastikou,alebo az po nej???:)))