Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

barborka 19
si poklad dakujem snad to bude ok...potom zhodnotis...odfotia mi ich pri vytahovani tych drenov?ked hej hned vam posielam foto a pise hned ako sa mi bude dat..a ak ma chce este niekto ukludnit piste budem vam vdacna...ja som takz neisty clovek jooj

barbora10

smejo251

no tak ta ukludnim aj tretikrat.to mas zlatu strednu cestu.to nie je taka velkost,pri ktorej by prsia vyzerali neprirodzene.

matik8

Barbora10, angie77

Dakuem , zvolim teda asi ten rez pazuchou, ved co to vydrzim a budem myslet len pozitivne :)

All
Baby nejdete niektorá náhodou 24.4 do Zvolena?:) ja idem sice az na 16;00 lebo to tam ma vraj full

smejo251

Barborka
Dakujem ty si ma uz druhykrat ukludnila ale aj tak som z toho nanervy.ja som vravela ze nechcem aby vyzerali umelo a nech nie su velmi velke len trosicku.len ked mi vravela tie anatomi 330ml tak som bola nejaka kludnejsie

Luca123

Sandrine7,Lucia83,skoricka a mahulienka

Baby mate nadherne prsa....uz aj ja cchem...este 3 tydne:(
Nejdete niekto nahodou 27.4. na opku do zvolena?

barbora10

smejo251

no aj mne napriklad.a je tu vela zienok,ktore maju po kojeni gulate.ono totiz nejde o to kojenie,ale o ten tvar prsnikov...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk