Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Barborka
Dakujem ty si ma uz druhykrat ukludnila ale aj tak som z toho nanervy.ja som vravela ze nechcem aby vyzerali umelo a nech nie su velmi velke len trosicku.len ked mi vravela tie anatomi 330ml tak som bola nejaka kludnejsie

Luca123

Sandrine7,Lucia83,skoricka a mahulienka

Baby mate nadherne prsa....uz aj ja cchem...este 3 tydne:(
Nejdete niekto nahodou 27.4. na opku do zvolena?

barbora10

smejo251

no aj mne napriklad.a je tu vela zienok,ktore maju po kojeni gulate.ono totiz nejde o to kojenie,ale o ten tvar prsnikov...

barbora10

pipaaa

no tak to bud uplne kludna!ten opuch robi svoje.ked odpuchnu,tak to bude rozdiel a budes aj ty na ne pysna:)potrebuju cas.niketre maju opuch mensi,ine vacsi.este bud trpezliva...

pipaaa

Barbora10

no dnes je to 10. den, no som zvedava, ale to sa neda sa nepozriet na ne aspon raz za den :) dufam, ze sa mi pod prsiami este pekne vyplnia :)
inak neda sa nepochvalit tvoje prsia, su naaaadherne :)a nielen tvoje aj ostatne zienky mozu byt pysne

queen

Ewel
Ja idem na kontrolu 7.5. tak dufam že si aj moje nafotí kedže pred opkou fotil, nech tie hrozy spáruje s novými bambulkami :-))
Mna stále ešte bolia, som 2 týždne po. Hlavne teda ráno ich mam také strnuté a bolavé. Počas dna mávam taký nepríjemný pocit akoby ma tlačila kostica, neviem čo to má znamenat (nosím pooperačnú samozrejme )Ja ich mam akurát v spodnej časti také gumove (necitlive)bradavky funguju aj vrch ...

misaaa
mam dobrú skusenost, ale zatial nie s jazvami, lebo tie ešte nenasvecujem, sú prelepené. Začnem až o týžden.

barbora10

pipaaa

ty si zrejme este velmi kratko,cerstvo po zakroku,ze?chce to cas.trva to aj 4-6 mesiacov.ale kazdym tyzdnom to bude lepsie,krajsie tvarovo.pekne sa ti vyformuju,ulozia.rozdiel bude velky,co sa tyka tvaru.budu omnoho krajsie.ja som to zhodnotila tak,ze najprv sa mi podprsenka prisposobovala prsiam a po case pekne prsia podprenke:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk