Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

smejo251

no tak ta ukludnim aj tretikrat.to mas zlatu strednu cestu.to nie je taka velkost,pri ktorej by prsia vyzerali neprirodzene.

matik8

Barbora10, angie77

Dakuem , zvolim teda asi ten rez pazuchou, ved co to vydrzim a budem myslet len pozitivne :)

All
Baby nejdete niektorá náhodou 24.4 do Zvolena?:) ja idem sice az na 16;00 lebo to tam ma vraj full

smejo251

Barborka
Dakujem ty si ma uz druhykrat ukludnila ale aj tak som z toho nanervy.ja som vravela ze nechcem aby vyzerali umelo a nech nie su velmi velke len trosicku.len ked mi vravela tie anatomi 330ml tak som bola nejaka kludnejsie

Luca123

Sandrine7,Lucia83,skoricka a mahulienka

Baby mate nadherne prsa....uz aj ja cchem...este 3 tydne:(
Nejdete niekto nahodou 27.4. na opku do zvolena?

barbora10

smejo251

no aj mne napriklad.a je tu vela zienok,ktore maju po kojeni gulate.ono totiz nejde o to kojenie,ale o ten tvar prsnikov...

barbora10

pipaaa

no tak to bud uplne kludna!ten opuch robi svoje.ked odpuchnu,tak to bude rozdiel a budes aj ty na ne pysna:)potrebuju cas.niketre maju opuch mensi,ine vacsi.este bud trpezliva...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk