Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Queen

Ona nechce priznat tu prvu opku a hovori ze ti trojky ma od prirody a to uz mala implose v sebe,niekde som videla foto ked mala pred prvou opkou a mala A,ako sme mali mi baby bezne pred opkou v galerke,ziadne trojky :-)))
Je smiesna ako chce byt stale ta NAJ :D

ewel007

Queen

No veru Pani playmate :-))
Uviedla ze tie 600ml ma od Jezovitovej,no a mala ich otrasne,ovisnute nepekne,take ako keby ich mala neviem ako dlho,takze tymto jej novym gulam tiez nedavam dlhu zivotnost..
Jazvy,no ona nemusela ist na dalsiu opku,takze nemusela mat dalsie sitie,ty si to uz vic menej potrebovala,inak mas tie prska uuuzasnee,fakt :-)
No idem teraz po 7t na kontrolu a fotenie.

queen

Ewel
tak som to vynurala ...

„Jana Mináriková má 900 ml, ja budem mať 800 ml, lenže Jana nemala skoro žiadne svoje. Ja mám svoje vlastné prsia trojky, čiže budem mať aj tak oveľa väčšie. Bude to veľké, bude to fakt mega, prirovnala by som to k tej menšej futbalovej lopte,“ prezradila nedávno Plačková.

:-))

queen

Ewel
no do prdele ... to ked ona zistí, tak za rok pojde do 1000ml :-DD
A kto jej robil 1. a 2., tiež Ježovitova, nevieš ?
Ja tiež nemám idealne jazvy, keby sa doki mohol rozhodnut rezal by inde, ale zase by som bola samá jazva ... tak sa len modlím nech sa aspon pekne zahoja. Ty ešte ideš na kontrolu ? či až po roku sa chodí ?

Zoe23
ja si nič nepamätám, tak predpokladám, že určite so mnou hentak necvičili !!!
Na sálu ma odviezli na posteli a tam ma asi na nu prehodili potom a znova odviezli na izbu. Ja som sa až na izbe prebrala, teda tak si pamätám :-)

Nela7

misaaa

ved prave :-(( a najskvor sa tam dostanem tak pondelok poobede pripadne v utorok az...ak sa to dovtedy nezlepsi a nedaj boh to bude fakt nieco zle utrhnem si hlavu!

gina3

angie77
nechodím tu moc často, ale posledné dni čítam tvoje príspevky a si veľmi nežné, milé a podľa foto aj krásne žieňa, tvoj manžel má doma poklad:)
Máš môj obdiv.

bimbi
chodíš tu ešte? Dávnejšie si písala, že sa chystáš na korekciu prsiek, už si bola?

misaaa

Nela, to je vazne smola ako ti to nevychadza :(

tak drzim velmi palce aby to bolo cim skor zahojene a bez komplikacii....
ved ked uvidis pripadne, ze sa to nehoji, alebo zhorsuje, isto pojdes k dokimu...

ewel007

Baby preco pisu ze Plackova ma najvacsie kozy ked Minarikova ma 900ml implose,a neviem ci ste si vsimli tie jej jazvy,po tych 600ml ich ma riadne dlhe,ja som stastna prestastna ze nemam take jazvy a s prvej opky ma rez pazuchou? Uff to by som asi neopodstupila,tolko jaziev..
A uvadza ze ma prisita implos k svalu,lebo velky,ja som myslela ze sa to robi automaticky pri velkych implosoch..
A vsetky kocky co ste teraz v poslednej dobe pridavali foto,mate ich fakt kraaasne :-)
Je to fakt skvely pocit citit sa plnohodnotnou zenou..

Nela7

angie77

dufam, ze to bude len to iste co si mala ty!...no mne ked som mu do tel. povedala ze nemam ani ako teraz a ani kedy, tak sa ma spytal co je pre mna dolezitejsie ako zdravie :-( a to ma fakt znepokojilo...vies jednoducho ked to teraz vsetko nezmaknem, tak sa mi skomplikuju dost veci aj v praci a aj co sa skoly tika...priatel potrebuje v praci auto a moje je v oprave :/ cele zle...tak len dufam ze to je fakt hovadina a repikom si to macam aj ja, aj sa mi zda ze je to o trosicku lepsie no ale neviem, nechcem to zakriknut...aj ta to na dotyk bolelo??lebo mna trochu hey

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk