Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Rita 19
No prave kvoli tomu mi povedala zw mi tam este nieco spravi ze mi da nieco z tretieho poschodia na druhe.no tak som zvedava no bojim sa ako to nakoniec budw vyzerat ale zaroven sa aj tesim no uz nech je to za mnou.

Nela7

Susy1982

ahoj ja uz som nemala nikde chrastu iba tu na tom malom kusku, a ta mi zisla az pred vcerom, cize aj po 4 tyzdnoch...a na co je hemagel??na nete pisu ze na urychlenie ran atd. a ze nevysusuje, ale mne to hnisa, mne to asi treba vysusit?? to ti odporucil lekar alebo si si sama len tak kupila??

a ozaj posli link na to video Plackovej, mrknem aj ja ked bude troska casu...

Nela7

misaaa

ahoj no volala som tam, ale lekar tam vcera nebol, bol tam len majitel kliniky (tiez lekar ale ORL) a on mi povedal ze takto mi nevie poradit, ze mam prist...lenze teraz sa mi fakt neda, lebo mam pokazene auto, priatel robi do vecera a este dnes musim odoslat diplomovku do systemu a zajtra rano mam skusku v skole, na ktoru sa musim ucit a este aj do zajtra napisat na ten predmet seminarku...cesta do Levic z PU trva tak 2,5 - š hod. cize pre mna momentalne casovo nemyslitelne...a volno v praci uz teraz nedostanem :-(( ...proste som v p...! najskvor v utorok by som tam mohla ist, preto mam take nervy aby to nebolo nieco vaznejsie! .-(

Nela7

angie77

a davala si si nieco na to?? priblizne kedy ti zliezla posledna chrasticka?? aj lekar ti povedal ze to je normalne?neostala ti potom ta jazva skareda??

Nela7

M.i.r.u.s6

ani ja uz nemusim prelepovat, ale pre istotu prelepujem a vidis :/ ...dobreee posnazim sa usmievat, ze si to ty :-)

zoe23

baby z AVELANE

nespominate si, kedy vas 1.x prebrali „po“? to ešte na operačke? či až v izbe?

lebo videla som to video Plačkovej a ked ju prebrali na sále, mne taaak došlo zle, jak keby som bola na jej mieste.Ani nie z tej opky ale to utrpenie v jej vyraze (jak živa mrtvolka) a potom ked sa zacala triast od zimy chuďa a oni ju ešte kamerujú :( Ako som toto videla sa mi tak začala točiť hlava, napínalo ma a to som sedela, doplazila som sa na postel ale myslela som aj tak, že asi odpadnem...fuj strašne...normalne sa už netešim a davam si zakaz pozerat este nejake video takehoto typu...
A omluvam sa, momentalne to tu velmi nestiham čitat tak nie som v obraze ale dobehnem :)

mahulienka

angie77
dakujem, strasne rada citam tvoje prispevky, si strasne zlata, ako tu radis babam, aj ja som si nieco od teba zobrala, si neskutocna mamina, mas moj obdiv. Drzim palce:)

matik8

Angie77

Ja tomu verim ze budu take superske jak vase. Ja budem mat 375 ES 81 projekcia to je 4,9 ale tak myslim ze staci. Vravel ze menej urcite nie a max 410 ale kedze som este nekojila este sa len chystam tak som pre zaciatok zvolila 375. Dost som vahala ale z toho co mam teraz myslim ze sa budem tesit takemu C/D. Len sa stale neviem rozhodnut ci cez pazuchu alebo zo spodu :/ lebo mi dal na vyber

Olivka
A kedy pustaju z toho zvolena? Aby som vedela priatela nastelovat, viem ze v BB ked som bola na nose sme mali izbu tusim do tej 11 ak sa nemylim. Ale teraz vo ZV idem na opku az na 16;00 hadam tam nebudem musiet byt 24 hod?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk