Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Alenasis

Jahoda73,
ja som síce len necelých 5 týždňov po opke, ale veru mne strašne tvrdnú prsia hlavne v noci a ráno, potom keď vstanem tak trochu bolia. Aj pri niektorých činnostiach stvrdnú, je to strašne nepríjemné. Ja som sa na to pýtala lekára, povedal mi, že takéto pocity sú normálne aj pol roka po opke, ale že postupne by mali odoznievať. Pýtala som sa tu na fóre báb či to mali aj oni ale nikto mi neodpovedal. Zrejme baby čo majú po opke už nemajú dôvod sem chodiť a poradiť iným.

henulka33

lucia94
musíš napísať mail zajačikovi na galeria@zoznam.sk , pošli jej fotky s popisom a ona ti dá dalšie inštrukcie o tom kde je galeria a tak isto ja pristupové heslo.

jahoda73

All....baby chcem sa opytat, ci je to normalne ked po 2 mesiach prsia stale bolia? Je v nich pnutie a pichanie. Rano su stale tuhe. A este ktomu ich mam stale studene.

cafex

zoe23

Ahoj.
Presne všetko toto trapi aj mna.Ta necitlivost, rano mam take trpnutie a je aj o dost studenši ako ten lavy.Sono mi od operacie nerobili.A problemy no vlastne od začiatku, najprv som myslela že to je ešte bolest z tej opky, že sa to zahoji a prejde to, ale bohužial neprešlo.Neviem teraz mi zostava len počkať do septembra, to mam preventivku u gynekologa na sono prsnikov, či nahodou tam dačo nebude. :-(

henka88

Evelina
Ahoj, ja som 4 mesiace po. A ja si nahmatám tak zreteľnejšie imploš len na pravom prsu a len na boku, lebo tam mám minimálne podkožného tuku. Zospodu vôbec nie, tam mi to kryje prso, hoci bolo minimálne :) Ak máš dosť tuku a má ti čo ten imploš pokryť tak si ho nemusíš nahmatať, možno len pri predklone a pod. Ale u chudších báb je to normálne, vtedy ti môže byť vidno aj vlnenie implošu, čo má tiež každá baba ale nie každej to môže byť vidno. Inak ja som bola z toho na začiatku trochu šokovaná, ale teraz mi to už vôbec nevadí :) moc sa nepredkláňam a mám pokoj. Tá radosť z pŕs ti také trápenia či si ho nahmatáš alebo nie veľmi rýchlo zoberie. :) A keď už by bolo, nemusí o tom nikto vedieť, iba ty ;)

lucia94

Ahojte baby, mna by zaujímalo, ze za kolko dni po operacii ste sa mohli normalne hýbať. Ja mam 8 dní po a ledva vstanem z postele.

Ps: ako sa dostanem do galerie a kde ju vlasnte nájdem?

Dakujem krasne za odpovede.

Alenasis

Evellina,
ja som bola u Švehlíka operovaná pred mesiacom a nemáš sa čoho báť. Všetko prebehlo o.k a švehlík je super. Jasné, že keď chceš imploš si nahmatáš, veď to je logické, mne to na konzultácii povedal aj švehlík. Je to proste cudzí predmet. Ale na pohľad to nie je vidno. Ničoho sa neboj a nestresuj sa.

LiluM3

Sandritta

pozerala som Tvoje fotky a máš kráásne prsia :) dufam že takto nejak budú vyzerať aj moje, aj keď ja nebudem mať anatomy ale okrúhle.

LiluM3

bobcatko173

No pozrela som konečne tu galeriu, a už viem, že 330 mi budu uplne stacit, bala som sa ze to bude male ale vobec, bude to tak akurat :)

evellina

ahojte baby, o dva tyzdne mam opku u doktora Svehlika, hrozne sa bojim.Inac som vcera u jednej svojej znamej ktora si dala zväcsovat prsia v decembri, cize pred pol rokom nahmatala dole pod prsiami implantaty....tak nebol to velmi pekny pocit.To su aj u vas hmatatelne implose po opke???...baby dajte vediet, ja som nevedela ze tie okraje implosou sa daju citit...poradte, dakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk