Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mimix

ahooj podla teba nebude problem operacii v auguste ja som az na oktober ale prijaLA BY SOM SKOR LEN SOM SA obavala tepla

anna.m

Tak ja som sa konecne odhodlala a spravila prvy krok. objednala som sa na konzultaciu k Dr. Mladekovi. Dali mi termin 4.7. aby som stihla operaciu v auguste.

mimix

sandritta gratulujem moc k uspesnejsej opke...si statocna a tesim sa s tebou ze si spokjna :) baby poslala som foto do galerie ale neviem sa tam dostat ako sa tam dostanem kde kliknem?

Nikola21

Sandritta

No ja lezim skoro na rovnom uplne vpohode aj vystreta chodim uplne takze s tym nemam problem. A dnes mam pocit ze sa mi o dost polepsilo tak ratam ze zajtra to bude uz zas lepsie.V sobotu mame ist na rodinnu oslavu ale mamka velmi nechce aby sa to babka dozvedela tak uz mi nakazala volnu koselu :D

Sandritta

Nikola21,

Tak to celkom dobre zvladas ;) neboj az tak moc sa nezmensia, len Ti pekne odpuchnu a vyrisuju sa, lebo som zistila ze som bola opuchnuta aj pod prsiami a aj vrch brucha, takze jak zmizol opuch tak sa pekne vyformovali :)
Mna tiez dvihali prve dni :D to je normalne, ja som asi mesiac spala v polosede, potom som to postupne znizovala, uvidis ako Ti bude telo ukazovat a jak sa budes citit. Pekne oddychuj ;)

Nikola21

Sandritta

No hej ja mam tiez kus problem nejake klucky otvarata aj splachujem s dvoma rukami:D a mne je celkom pohodlne ked sedim opreta takze pracujem na notebooku lebo mam taku robotu ze nemusim byt v kancelarii, mozem aj z domu pracovat takze uz zarabam :) najhorsie je ked lezim a sa mi treba postavit. vtedy ma musi dvihat mamka. Ruky ani len na uroven ramien nezdvihnem. A musim povedat ze sa bojim si vyfukat nos lebo mam pocit ze mi prsia prasknu :D A mne sa prsia uz teraz pacia, ale budu kus krajsie ked sa zacnu hybat a daju sa aj trosku pri sebe. Hlavne dufam ze uz sa ovela nezmensia :)

Sandritta

Nikola21,

A este len sa budes vytesovat, ked Ti prejdu bolesti a budes mobilna.
Ja som ten prvy tyzden bola odkazana na pomoc, nevedela som ani zachod splachnut... Uz ten druhy tyzden bol lepsi. No prvy mesiac som v podstate cely bola doma a prelezala, po tom mesiaci sa to tak zlomilo u mna ze ma nic nebolelo, aj som zacala soferovat (s dvoma rukami vsetko). Je to dost individualne, uvidis sama, ked ta to nebude boliet tak si dovolis aj viacej urobit, ale netreba to prehanat, tych prvych 6 tyzdnov je dolezitych na usadenie a prirastenie implantatu, tak davaj pozor na seba ;)
Pozriem potom fotecky, no tie prve tyzdne sa ti este budu menit, ja ked som si ich prvy krat videla som bola nestatna, boli krive a cudne a v priebehu tyzdna sa to napravilo...

Nikola21

Sandritta

Dakujem:) no ruky aj keby som chcela tak ma nepusti ich dvihnut ani len po ramena. Ved klucku na dverach len tak z dvoma rukami otvaram :) Mamka ma obskakuje. Lebo mam take napnute prsia ze mam pocit ze mi prasknu :D... No a aj ked mam este bolesti ale tak sa z nich velmi vytesujem kedze doteraz som tam nemala nic. Ked mi sestricka prvykrat rozopla podprsenku tak mi az slzy do oci od stastia vysli :D po leziacky sa mi zdali male ale ked som sa po stojacky na nich pozdrela tak zatial su celkom bomby a ked sa usadia tak budu akurat :)..fotky som uz poslala takze ked ich adminka prida tak si mozes pozriet a zhodnotit:) Ty si sa po kolkych dnoch uz mohla tak ze celkom normalne hybat??

LiluM3

henulka33

Ja som včera volala dr. Paliatkovi a ten mi povedal, že vysledky možu byť aj mesiac staré, tak ja neviem potom..

Sandritta

Nikola21,

Gratulujem! :) Hlavne sa teraz setri, ruky nedvihaj nad hlavu 6 tyzdnov kvoli moznemu posunutiu implosu.
Inak tie 360-tky budes mat super! Si utlucka tak Ti krasne vyniknu ;)
Jedno prsko vzdy viacej boli, zevraj to kde sa skusala velkost implantatu.
Hlavne oddychuj, aby sa Ti prska pekne zahojili. O mna sa prvy tyzden starali, nerobila som vobec nic.

Drz sa ;)