Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

mahulienka

naozaj krásne, dokonalé prsíčka, ako aj celá postavička

lucia83

ďalšie krásne kúsky v šatníku :)len to leto nám snáď robí naschvál :))

sandrine7

to je teda krásna postavička, a prsíčka úplne prirodzené, ale to som ti už písala :)a tie biele plávky sú perfektné, no ale asi na takej postave teraz sedí všetko :)

skoricka

dokonalé, krásne ako vždy, tak tu môžem len tíško závidet tento dekolt :)

besna

Ahojte kocky,

som tu nova tak sa preluskavam zatial len vasimi prispevkami.

Ja si pojdem dat urcite urobit prsia len chcem vediet ci ma niektora skusenot ze kedy najskor je mozna opka po kojeni.

Niekde som citala ze minimalne pol roka od dojcenia.

Susy1982

babenky ,prave som pozerala video z opky plackovej,a vzapeti som si uvedomila ze akosi podobne to vyzeralo u kazdej z nas ,musim povedat ze sme fakt vsetky odvazne a v 95 percentach je vysledok vyborny.. drzim palce kazdej jednej nech je to dobre ..
NELKA
mala som podobny problem chrasta zisla skor na jednom malickom mieste,kupila som si hemagel a pouzivla par dni a pekne a rychlo sa to zcelilo...

misaaa

Nela a neskusala si volat dokimu? iba tak pre istotu, ja mam z tychto veci paniku, urcite by som volala

teraz ta nechcem strasit, ja nemam ziadne skusenosti s operaciou zatial.... ja len ze sa radsej spytam, ako potom banovat

angie77

nela7

neboj, je to normálne, občas sa to hojenie jazvičky predlži, presne som to mala aj ja, ked mi zliezla chrastička posledná, neboj ono sa to nakoniec zahojí, nič to nie je:)

rita149

Smejo252

Nepoznám tu doktorku ale hádam vie ked ti dala gulate.lebo väčšinou do vykojenych sa dávajú anatomicke aby ti nevznikli tzv. Dvojité prso.ale ked ti navrhla take tak to bude ok, nebojsa tes sa, ja som šťastná ze som išla toho.aj ked som mala dost bolesti stalo to zato :-)

angie77

misaaa
ďakujem, ty ideš mat suprovejšie imploše než mám ja,390 ariony majú dobrú projekciu, máš to ako naša Rozalaka, takže neboj budú krásne

mna sprecádzal manžel, ale poslala som ho medzi dverami domov, ono to potom už ide rýchlo, ani som nevedela a bola som na sále :) neboj budeme Ti držať palce..teš sa , je sa na čo :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk