Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Matik
Ja som mala ist 24.4. Do Zvolena a tiez na 16 hod. To idesk dr. Cervenovi ???? Mne potom volali skorsi termin a uz mam 2 tyzdne po opke..drzim palce a skore uzdravenie

stember

Nela
S tou jazvickou radsej chod za dr. aby si nieco nepremeskala..viem ze mas toho dost ale budes kludnejsia
Musim si aj ja dnes prelepit tie jazvy a pokukat ci su v poriadku..
Drzkaj sa a uvidis vsetko bude ok

M.i.r.u.s6

baby ta operacia ako sila takto sa nechat jaj to klepanie od zimy poznam ale nie z plastickej operacie ale po cisarskom aaaaaa brutal to je
som zvedava na vysledny exekt

smejo
tych okruhlych sa neboj aj ja som kojila a mala som male a vykojene nic ty mas pekny zaklad tak to bude ok:)

smejo251

Ilaria
No ja som pri prvom kojeni mala 3 a pri druhom uz len 2 a teraz mam 75b ale take vypchate ze az :-).
Idem k dr.hudakovej do kosic.a mne ten VP urobil v podprsenke take slicate prsia preto povedala ze mi staci ten stredny plus profil.a velkost som jej vravela ze chcem take aby vyzerali prirodzene ale nech ne su len vyplnene ale aj trochu vacsie.

angie77

smejo251

moja pri 300 stredný profil PLUS budeš mať priemer(šírku) 12,0 a projekciu 3,7 a pri 325 budeš mat priemer 12,3 a projekciu 3,8...takže áno 3mm v priemer máš rozdiel

fúúú skoro mi zhoreli lasagne ako sa tu zakecávam :))

angie77

gina3

babule každá jedna ste super a každá jedna si zaslúžite obdiv, nie len ja...normálne sa z Vás rozplačem cecane moje...ale ďakujem , toto je to naj, čo človek človeku môže dať