Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

queen

no cvicila som dost hodne ale skvor partie od pasa dolu, nohy, boky, zadok, trosku brusko, ale na ruky az tak moc nie to len tak 2-3x do tyzdna par lahkych cvikov, to asi tym nemoze byt... ale chodievala som 2x za tyzden plavat, aj ked len prsia ale vzdy som dala 1,5-2 km...asi preto je taky pevny ten sval...a dakujem dufam ze sa zacnu tvarovat trosku rychlejsie, lebo sa mi zda ze to ide akosi pomaly...davam si na prsia kokosovy olej a po okrajoch implosov ten lion gel ale ten le cca tyzden...tak to som si trosku vydychla, lebo ja som fakt castokrat po 2 tyzdnoch spala na boku az ked ma tu Angie77 na to upozornila, davala som si vacsi pozor, ale snad su prska ok az na to mokvanie...ano prelepujem este pre istotu aj ked mi po 3 tyzdnoch povedali ze uz nemusim, pre istotu si ich aj tak prelepujem, alebo ked som len doma prilozim si aspon gazu az sa mi tam daco nedostane a vidis predsa :-(( nevies nahodou co je na to dobre??alebo nevies o nejakej kocke co mala podoby problem ako ja??fakt ma to inak vystrasilo :-( spoliekam sa len na ten repikovy odvar...dufam ze sa mi kdesi nerozchadzaju stehy alebo nieco take :-(

Nela7

stember

dakujem, no ved uz mam na to nervy a este teraz mi kusok jazvy zacal mokvat, ako som tu uz pisala :-// ach, bozeeee!
som rada ze si spokojna, ja ani nemam cas kukat vase nove foto, mrknem cez vikend az...no ja este nosim pooperacnu, mne doktor povedal ze 6 tyzdnov, ale uz raz som mala vonku aj normalnu a viem ze niektorím babam doktor dovolil po 3 tyzdni uz nosit normalnu...tusim ze ony tu pisali, ze by mala mat kostice a moze byt jemne vystuzena, ale iba jemne nie push up!

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj moja viem si predstait ako ta to vystrasilo a snad ti niekto s tym poradi a ozaj to nebude nic vazne myslim na teba drz sa

misaaa

Queen
ze "vyfintena" :))))

ja take pancusky nemam tak snad ma vyfintia zo svojich zdrojov :)

Smejo jasne, budem informovat, my sa tam mozno aj uvidime....
teda neviem ako rychlo budem schopna nieco vytukat na telefon :)

Celkovo sa obavam ako bude nasa domacnost vyzerat.... bez mojich ruk...
ja mam dost nizky prah bolesti, ale rodila som dve deti bez epiduralky, tak si hovorim, ze to hadam nebude viac boliet ci???

queen

misaaa
ak ideš k Mladekovi ... bez nohavičiek, pancuchy a taký plášt jednorázový - takto som bola vyfintená na sálu :-)
Pančuchy kompresné som si dala svoje, tie od nich mi boli velké (ja ich nosím bežne v civile)

Luca123

M.i.r.u.s6, queen

Dakujem za pomoc, myslela som, zeho s tym mam oboznamit, ked beriem aj antiku a tak ale asi to nie je teda potrebne, zbytocne by ma asi zacal odhovarat a riesit to :) dakujem teda

Majka1910

misaaa
mne tiez kramy meskali 10dni! co mi nikdy predtym nemeskali. a dostala som to presne v den operacie rano. takze parada. ale problem to nebol vobec, pre istotu som to povedala sestricke, a ona z to je v pohode. takze bat sa nemusis. ides k mladekovi? ja som bola u cervena.. tie pancuchy ti urcite daju rano, to musis mat pri operacii a na salu ma viezli v tych pancuchach, nohavicky a od nich taka kosela.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk