Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

vsetkym babam ktore sa chystate nech vam to dopadne podla predstav nem stresujte aj ked lahsie sa to povie ako robi:)) ale zvladnete to vsetky sme to zvladli a uz sa len vytesovat budete:)

barbora10
ozaj pekne ich mas:))

olivka21

Matik
Ja som bola tiez operovana vo zvolene,uzasni ludia,super izby,jedlo,servis... budes spokojna,ale hlavne sa po operacii budes sustredit len na seba

matik8

question

mna čaká tiež ten Zvolen o 3 týždne, napíš prosím ťa potom pocity z tej kliniky :)ale verím že bude super

matik8

barbora10, angie77

na vase prsiasom zatazena :) neskutocne super, krasne no proste wau, tiez mam taku predstavu. barbora aj po kojení uplne super, dufam ze aj moje potom tak ostanu. o 3 týždne idem na to, takže som uplne zvedava a uz sa teším

barbora este by som sa chcela opytat ci bolel moc rez pod tou pazuchou? kolko si nevedela nic poriadne dvihat atd? dakujeem

bibi13

Queen, majuskaa

Krasa krasa.. ;))))) tak strasne to chcem mat aj ja za sebou.. fuu..
Majuskaa
Tak hned ako sa postavis bez skafandra, daj pls foto.. dobre??

Nela7

Pomalycky ale iste ti pekne klesaju.. budu tiez kraasne..;)

queen

Stember
Nie, nemasirujem so mna má aj chlap nervy že mu nedovolim chytat :-) akurát od včera si ich natieram kokosovym olejom po umyti. Áno mám anatomy.

stember

Queen
No musim sa cvaknut...potom poslem foto
A ty si ich uz masirujes??? Ja sa bojim tak skoro este su na dotyk bolestive....inac tie anatomy naozaj vyzeraju prirodzene ked odbuchnu tak ani nebude vidno ze su to silikony....aj ty mas anatomy ze ???

Majka1910

barbora10
akurat minule som na teba myslela, ze ako sa mas, ako vyzeraju prsia po takom case.. a som prekvapena. Mas uplne nadherne tie prsia tak isto aj postavu. mas byt na co hrda. vobec sa nezda ze mas "len" 350ml, no krasa..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk