Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Nela7
Pozrela som foto ... uz ich máš ine hore, tvaruju sa, ale ešte to chce čas. Aj si ich nejako masirujes, lioton alebo kokosak pouzivas ? Ty si pred opkou aj posilovala prsne svaly? Pýtam sa lebo mi pripadá taky pevný ... ja som uz dávno nic necvicila, pri deťoch nemám energiu zatiaľ na nic take, ale uz by som sa mala prestať vyhovárať :-)

queen

Stember
Super, tak hod foto :-)
Podprda by mala byt bez vystuze, bez vypchavok a ešte si treba dat bacha aby bol košik dostatočne veľký a netlacila kostica do implantatu.

pipaaa

Kim

dakujem moc, lebo tato cierna je hrozna :D kazdy den stojim pred skrinou a hladam co na seba aby som ju prekryla...a maju viac druhov?

Kim

pipaaa

ja mam tiez niekolko;), kupit si ju mozes
v siklienke na Mierovej ak si z BA...ak si dobre pamatam stoji 65€, maju aj v bielom, myslim i telovej, zalezi od typu;)

pipaaa

Ahojte, ako sa mate? mala by som otazocku, da sa niekde kupit ta pooperacna podprsenka? chcela by som este jednu, nejaku inu, Nely mala si pravdu, ta cierna sa neskutocne zle maskuje, musela som si kupit nejake mikiny, ja nemam co nosit, zo vsetkeho trci :D Nela drzim palce s diplomovkou, ja pisem bakalarku, aj ked to flakam

romi

september
treba poslať fotku tvojích pŕs spolu s nickom,ktorý tu používaš na galeria@zoznam.sk

A ostatné sa dozvieš v maily.

stember

Olivka
Takze len taku latkovu s kosticami...ja som len mysleka ci nemozem mat podprdu co sa bezne nosi a len vytiahnem tie vypchavky....len aj ked sa vytiahnu tie vypchavky tak je taka hrubsia a to musi byt asi uplne bez vystuze....
Foto ...keby som vedela ako sa dostat do galerky....

Luca123

barbora10

som unenesena z tvojich prs, naozaj super. Po kojeni ich mas nadherne....bala som sa ake to bude po kojeni ale vidim, ze je moznost aj toho, ze budem mozno spokojna.....
A este uznavam postavicku, milujem maminy, ktore sa po porode o seba staraju a maju taku postavicku hned po porode :) Krasne prska :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk