Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

misaaa
ak ideš k Mladekovi ... bez nohavičiek, pancuchy a taký plášt jednorázový - takto som bola vyfintená na sálu :-)
Pančuchy kompresné som si dala svoje, tie od nich mi boli velké (ja ich nosím bežne v civile)

Luca123

M.i.r.u.s6, queen

Dakujem za pomoc, myslela som, zeho s tym mam oboznamit, ked beriem aj antiku a tak ale asi to nie je teda potrebne, zbytocne by ma asi zacal odhovarat a riesit to :) dakujem teda

Majka1910

misaaa
mne tiez kramy meskali 10dni! co mi nikdy predtym nemeskali. a dostala som to presne v den operacie rano. takze parada. ale problem to nebol vobec, pre istotu som to povedala sestricke, a ona z to je v pohode. takze bat sa nemusis. ides k mladekovi? ja som bola u cervena.. tie pancuchy ti urcite daju rano, to musis mat pri operacii a na salu ma viezli v tych pancuchach, nohavicky a od nich taka kosela.

Nela7

baby ja mam asi problem :-(( ...rany sa mi pekne hojili aj doktor mi to sam povedal, ale na lavou prsku mi ostala na takom kusku cca 1 cm dlho chrasta, az vcera mi odpadla a zacalo mi to pod nou mokrvat :-(( a okolo je to trosku zacervenane... je to normalne mesiac po operacii??...macam si to v repiku ale bojim sa ze to bude daco vaznejsie...ak ste mali niektora nieco podobne prosim napiste mi, normalne ma to vystrasilo :-((

question

a ja idem 10.4 cize najprv misaa, potom smejo a den na to ja:):)
aj ja uz mam vsetky predoperacne...dnes konecne som to vybavila a mam za sebou aj sono prsnikov, pre istotu:)

misaaa inak na teba som velmi zvedava bo mas 390 ariony , co sa mi naaajviac pacia ako u rozalky:)

question

a ja idem 10.4 cize najprv misaa, potom smejo a den na to ja:):)
aj ja uz mam vsetky predoperacne...dnes konecne som to vybavila a mam za sebou aj sono prsnikov, pre istotu:)

misaaa inak na teba som velmi zvedava bo mas 390 ariony , co sa mi naaajviac pacia ako u rozalky:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk