Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Dnes som pisala do avelane a objednaju mi bielu pooperacnu podprdu ak si tak prajem. Islo mi iba ci si viem vybrat farbu a povedali ze ano vedia mi vyhoviet. Ja som kvoli letu ze bude...

misaaa

a tie kompresne pancuchace mi daju?
je to standard pri operacii?

v com vlastne idem na salu? nahata? ci nohavicky?

misaaa

Cafte baby!

dnes som konecne absolvovala vsetky predoperacne a som ok huraaaaa, mozem ist NA TO!

Angie77

Ty si bola u Ocenasa vo Zvolene ze? Tak mna to caka v pondelok (boze uz len 4x sa vyspim :))
Mas tie prsicka enonuno, 370ml Nagor ze? ja budem mat 390ml anatomy Arion :)
no som zvedava aj nervozna uz....
Sprevadzal Ta niekto na kliniku? Mna totiz odvezie do Zvolena sestra a manzel pre mna na druhy den pride, tak ci je dobre aby tam segra chvilu ostala so mnou, ci nie :)

Baby, spytam sa

ako na potvoru mi meskaju kramy.... ked ich dostanem tesne pred opkou je to pruser?

dik za odpovede!

M.i.r.u.s6

vsetkym babam ktore sa chystate nech vam to dopadne podla predstav nem stresujte aj ked lahsie sa to povie ako robi:)) ale zvladnete to vsetky sme to zvladli a uz sa len vytesovat budete:)

barbora10
ozaj pekne ich mas:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk