Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Queen
Tak mam po kontrole....ani som nevedela kedy dal dole stehy ...
Prsicka su uzasne....teraz uz nelutujem ani tie bolesti...stalo to za to...
Aj ja idem dnes vyskusat soferovanie ...
Ty si to ako pochopila s tou podprdou??? To len nejaka latkova s kosticami po tych 3 tyzdnov alebo moze byt aj normal podprda len bez tych vypchavok....vies mam domaviac takych vascich ked som bola tehotna....len ze by som vybrala znutra vypchavky....myslis ze mozem mat aj taku..

stember

Nela
No uz si tu fakt dlhsie nebola....takze zarezavas s diplomovkou.Drzim palce nech to dobre dopadne....
Ja som uz v pohode, vcera som bola na vybrati stehov a konecne som si ich videla.....som velmi spokojna...doktor odviedol naozaj peknu pracu....este su trosku opuchnute ale uz vidiet ako sa tvaruju.....
Este 10 dni pooperacnu a potom si mam kupit s kosticami....ale nie push upku....aku nosis ty??? Nemoze byt vobec vystuzena teda ziadne vypchavky ci ako to mysleli????

Nela7

angie77

ved ja som aj teraz tak polobok spavala, ale ked si mi tu ty napisala odvtedy som sa snazila spat len na chrbte...vsak to nejdem hned prehanat, ale uz aspon nebudem stresovat, ked sa zobudim rano na boku :D ...tak ja som len chcela vediet ci sa to tvaruje az neskvor alebo uz som to take mala mat vies...

mahulienka

gina3
no, co ti poviem, robili sme poriadky v albumoch s fotkami, a nasla som tam fotku mojich malych prs, a boli aj slzy:(, no som rada, ze je to uz minulost... ( dam ich aj do galerky). Takze ta uplne chapem, ak hovoris, ze si spokojna:))
No a snazim sa vyjednat opku na buduci rok...

gina3

mahulienka,
ja som chcela anatomické a som spokojná. Z tých mojich placiek po troch deťoch som bola rada, že tam vôbec po opke už niečo normálne bude:)
Môj manželík tvrdí, že mohli byť trošku menšie:)

Takže Ty vyjednávaš a ako sa ti darí:)

mahulienka

gina3
ano to klasicke sono, co pred opkou.
No ano, chcela by som ist do vacsich a gulatych, no zatial je to v stadiu vyjednavania;))
Mame rovnake velkosti:), mne nepridu moje male, len uz som to tu velakrat spominala, ze by som chcela mat ten objem hore aj bez podprdy.)
Ty ako, si spokojna? Pozerala som tvoje nove foto, mas ich velmi pekne;)

gina3

mahulienka,
bola som v BB, takže treba priniesť sono prsníkov a to si bola na nejakom špeciálnom sone alebo klasickom ako pred opkou?
No to je fakt, že je človek rád keď je všetko v poriadku.
A čo si písala o tom preberaní s manželom pri vínku, chceš ísť do väčších? Máš ich suprové a k tvojej postavičke aj veľké, buď spokojná, máš byť s čím:):)

mahulienka

gina3
mne dr. Cerven povedal, ze po roku sa mam objednat na kontrolu a doniest sono prsnikov. Neviem kde si mala opku, ale tak skus zavolat a objednaj sa..:)Ja som bola rada, ked mi na kontrole povedal, ze je vsetko v poriadku...

barbora10

angie77

no toto je uz moje druhe dietatko,cize mozem porovnavat.je to inak sila,kazdy jeden co sa ma pyta na kojenie so silikonmi a na moju odpoved,ze sa mi koji lepsi,pozera kazdy ako puk:)prve kojenie bez implantatov trvalo 3 mesiace s odretymi usami.mlieka malo,zle sa mi kojilo,prve kojenie cele,cele zle.a teraz???parada!!!mlieka plno,perfektne sa mi kojilo,kedze prsia boli vacsie,vyuzila som vaicere polohy,ktore boli pred tym nemozne.ak to mam zhdnotit,kojilo sa mi lepsie ako bez implantatov!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk