Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Romi

Ja budem mat 310ml anatomy mentor vysoky profil... Ja mam 160cm a 50kg.

Prsia mam brutal zdevastovane :( tak dufam ze sa podaria

angie77

barbora10

krásne prsíčka, človek by povedal , že snáď ešte krajšie ako pred kojením :) vyzerajú teda na viac ml...a nejaké iné postrehy či pocity počas kojenia?:)) neviem či to bolo tvoje prvé dieťatko, teda či si mala možnost porovnat kojenie bez silkonov a teraz s nimi?:)

romi

ked som bola na konzultacke tak som bola presvedcena ,ze nechcem velke ,ale ako to tu citam tak si trosku pridavam...
ja neviem ... mam 170cm a 57-8kg

barborka10 ,mas ich fakt krasne...

smejo251 ,tebe bude kto robit?

gina3

queen
veľká zmena, paráda:)

Barbora10
akoby si ani nekojila, všetko v pôvodnom stave super:)

kočky červeňovky
boli ste na kontrole po roku, to sa vopred objednáva?

mahulienka

barborka10
;)) dakujem, nooo pozrela som nove foto, stale ich mas krasne:)
Daj vediet, ako si dopadla s manzelikom pri vinku, inac ja to tiez tak riesim a zatial to funguje,)

smejo251

Romi
Ja mam nieco podobne ako ty a mne povedala doktorka presne to co tebe anatomi 330ml max extra vysoky alebo extra stredny profil no nakoniec sa na druhej konzultacii rozhodla pre 300 alebo 325ml okruhle stredne vysoky profil tak v utorok uvidim co mi tam da a ake to bude.inak ja som hore velmi utla a mam 166cm a 52kg

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk