Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lienka1042

mishaaa

no super tak budeme potom písať že čo a jako :-) ešte mi to nedochádza ale až cez víkend začnem stresovaaať :-)

barbora10

romi

a preberali ste s doktorom aj taku moznost???lebo na tebe tych 330 moze vyzerat perfektne.je to velmi individualne,ale samozrejme,radsej to este s doktorom prebrat,akoby si mala byt potom nespokojna.

romi

baby mam mat 330 neaky extra stredny profil mentor ,
ale stale uvazujem,ze ci nedam aspon 350...ste ma tu neako nakazili :D.
povodne som nechcela neake velke ,ale vzdy som mala 3ky a teraz mam ani neviem co :(mne po kojeni ani neovysli ,ale sa mi riadne zmensili.ked som kojila tak som mala 75d az e.a teraz nosim vypchate b :)) to znamena ze mam a.

barbora10

mahulienka

dakujeeeem!!!
no pravdupovediac,ja som teraz onemela z tvojich.mas ich perfektne!!!ale tvoje si dobre pamatam.pacili sa mi vzdy...

zajacik
dakujem zlatinko:)

smejo251
mam gulate...tiez sa mi teraz zdaju viac slzickovite,to je asi jedina zmena,ale vyhovuje mi:)

barbora10

RITA149:

ty mas uplne ze jedny z mojich najoblubenejsich prs!!!som z nic hotova a aj z tvojej postavy!!!idem si dat brusaky:)a to akze kontrola po roku???ma nestvi,to nemoze byt pravda!to ale leti...mne sa sice tie moje pacia,som fakt ze spokojna,ale zaroven ma to laka do vacsich.este pockam kym drahy dopije druhe pivo a rovno mu to aj spomeniem.a ako sa mas nas cerven?
aj by som ho veru rada navstivila...

mahulienka

barborka10
tvoj album a tvoje prsicka obdivujem stale, su nadherne:)), a musim potvrdit, citala som vas od zaciatku, boli ste tu perfektna partia;) Tesim sa na nove foto, a prajem rodinke vsetko naj...;)

LadyMoni

RITA149:
Ahoj,, my sme sa minule míňali u Červeňa keď si bola na kontrole? Sa ma vtedy pýtal či aj ja chodím na forum, že ty si Rita :)

smejo251

Barbora10
Juj vdaka bohu a prosim ta nevies mi aspon priblizne opisat ako sa to robi a ci mali bolesti a tak hoci aj do mailu smejo251@azet.sk?budem tu velmu vdacna.strasne sa bojim ci vydrzim tu bolest a potom dalsie dni lebo mam doma de male deti,ci vobec budu dobre tie gulate implose a vobec ja uz vlastne neviem nic,uz nech to mam za sebou a bude klud.
Ale ty mas inak super postavu a prsicka vyzeraju po kojeni superne.inak ja mam po piercingu dieru jak hrom ale vraj mi ten pruh urobi tak ze si budem moct dat dalsi

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk