Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

Ahojte, ako sa mate? mala by som otazocku, da sa niekde kupit ta pooperacna podprsenka? chcela by som este jednu, nejaku inu, Nely mala si pravdu, ta cierna sa neskutocne zle maskuje, musela som si kupit nejake mikiny, ja nemam co nosit, zo vsetkeho trci :D Nela drzim palce s diplomovkou, ja pisem bakalarku, aj ked to flakam

romi

september
treba poslať fotku tvojích pŕs spolu s nickom,ktorý tu používaš na galeria@zoznam.sk

A ostatné sa dozvieš v maily.

stember

Olivka
Takze len taku latkovu s kosticami...ja som len mysleka ci nemozem mat podprdu co sa bezne nosi a len vytiahnem tie vypchavky....len aj ked sa vytiahnu tie vypchavky tak je taka hrubsia a to musi byt asi uplne bez vystuze....
Foto ...keby som vedela ako sa dostat do galerky....

Luca123

barbora10

som unenesena z tvojich prs, naozaj super. Po kojeni ich mas nadherne....bala som sa ake to bude po kojeni ale vidim, ze je moznost aj toho, ze budem mozno spokojna.....
A este uznavam postavicku, milujem maminy, ktore sa po porode o seba staraju a maju taku postavicku hned po porode :) Krasne prska :)

olivka21

Stember
Mozes mat aj taku,aku sj nosila pri kojeni,ale vypchavky von. Nemoze to byt push up podprda,aby ti nedeformovalalrsia. Kukni moj album man tam tti podprdy,ktore som zacala nosit oi troch tyzdnoch...najviacc tu bielu a ciernu. A daj foto prsicok!

Mahulienka,poslu foto pred,som zvedavko

stember

Queen
Tak mam po kontrole....ani som nevedela kedy dal dole stehy ...
Prsicka su uzasne....teraz uz nelutujem ani tie bolesti...stalo to za to...
Aj ja idem dnes vyskusat soferovanie ...
Ty si to ako pochopila s tou podprdou??? To len nejaka latkova s kosticami po tych 3 tyzdnov alebo moze byt aj normal podprda len bez tych vypchavok....vies mam domaviac takych vascich ked som bola tehotna....len ze by som vybrala znutra vypchavky....myslis ze mozem mat aj taku..

stember

Nela
No uz si tu fakt dlhsie nebola....takze zarezavas s diplomovkou.Drzim palce nech to dobre dopadne....
Ja som uz v pohode, vcera som bola na vybrati stehov a konecne som si ich videla.....som velmi spokojna...doktor odviedol naozaj peknu pracu....este su trosku opuchnute ale uz vidiet ako sa tvaruju.....
Este 10 dni pooperacnu a potom si mam kupit s kosticami....ale nie push upku....aku nosis ty??? Nemoze byt vobec vystuzena teda ziadne vypchavky ci ako to mysleli????

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk