Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

romi

Doky Mladek je super odbornik,urcite budes spoko,aj mna operoval :-)
Pekny termin si dostala,asi mu niekto vypadol :-)
Ano v Avelane si dve noci,maximalny luxus,fakt.
A ake budes mat implose?

lilabmw

barkorka10

je moja tesim sa ze si opät zavitala sem k nam a som velmi zvedava na tie tvoje krasavice myslim prska ale urcite su krasne :-) ty si dokaz ze sa so silikonmi krasne da kojit a ostanu pekne :-*

angie77

Nela7

už hádam aj môžeš po troške,ale nie hneď celú noc naboku :)skôr len taký ľahký polobok :)..a čo máš s jarčekom ? som pozerala fotky, ale nič nenormál nevidím..ja si myslím, že sa ti ten jarček vytvaruje, až ked ti prsíčka zídu nižšie, lebo ešte stále tam máš ten opuch moja, ale už menej

queen

no úplne iná postavička než pred tým, myslíš že ti bude ešte málo? :) podla mna máš super projekciu a dokonale ti sedia a musím pochváliť foto a super popis :) celééé super :))

Majuskaa

tak tomu sa hovorí ZMENA!!
..krásne ich máš už teraz, prajem rýchle zahojenie :)

romi

baby dnes som vyplatila zalohu tak 29.4.ma to uz vazne caka :)).uz sa neviem dockat.idem dr mladekovi nakoniec som sa rozhodla a dal mi super rychly termin tak sa vytesujem.dufam ,ze predoperacne bude v poriadku...
queen mas ich vazne krasne...
neviem ci som dobre postrehla v avalene nechavaju po opke 2 dni?bola som taka vystresovana ,ze som sa to na konzultacke zabudla opytat.
aj ostatne ich mate krasne,ale queen som si hlavne koli mladekovi pozerala :)

barbora10

zdravim vsetky nove prsatice i cakatelky:)chcem vas vsetky pozdravit,povzbudit...

moja situacia je momentalne taka,ze som 11 mesiacov po kojeni a uspesne u konca:)uz tyzden nekojim,tak cakam,co sa bude s prsiami este diat.momentalne som spokojna,perfektne odvedena praca,lebo tvar si krasne drzia i napriek mojej dcerke,ktora im dala bravurne zabrat:)prsia sa krasne vratili do stavu ako pred kojenim,cize z D mam opat C.posielam aj foto do galerie,aby som to pekne zabodkovala a aby aj ine buduce mamicky,videli,ze sa nemusia kojenia s implantatmi bat.drzim palce,aby aj vy ostatne ste mali take stastie ako ja:)

ps:zdravim doktora cervena,ktoremu posielam na dialku dakujem a taktiez tie uzasne zienky,s ktorymi sme sa tu pred 3 rokmi podporovali a s ktorymi som sa mala moznost spoznat:)

Nela7

Iveta84

ďakujem, hey som stastna, halvne ked si obleciem plavky, hned to vyzera lepsie! :D ...len mi akosi pomaly klesaju...ty mas kedy opku?

Nela7

M.i.r.u.s6

vďaka, no pomaly ano, ale aj tak su stale dost vysoko, uz sa neviem dockat kedy sa usadia! :-) ...a ty ako??spokojna s prskami?ty uz mas cez 2 mesiace tusim vsak!?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk