Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

smejo251

no ono je to velmi tazko hodnotit,kedze kazde telo je ine a na kazdej jednej zene bude aj rovnaka velkost a tvar vyzerat vzdy!inak.ty mas celkom pekne prsia,urcite budu vyzerat paradne a netreba sa silou mocou hned tahat do tych najvacsich,lebo niekedy menej je viac.ale ako som uz pisala,najdolezitejsia je konzultacia.treba s doktorom prebrat uplne kazdu vec,ktoru pokladas za dolezitu,vsetko to je o komunikacii.dolezita je tvoja predstava a uz dalej len prisposobit tvojmu telu najvhodnesjiu velkost tak,aby bol aj vlk syty aj
ovca cela:)

romi

ewel007
dakujem za odpoved :)
vydis nakoniec som sa rozhodla pre mladeka...
mam ho na skok a ten neskutocny termin :).
to je asi osud :D nedufala som ,ze by mi to u meho vyslo este v april.
mate krasne prsicka od neho vsetky ,ty mas teda extra krasne velke :)velmi pekne.

Iveta84

Romi

Ja budem mat 310ml anatomy mentor vysoky profil... Ja mam 160cm a 50kg.

Prsia mam brutal zdevastovane :( tak dufam ze sa podaria

angie77

barbora10

krásne prsíčka, človek by povedal , že snáď ešte krajšie ako pred kojením :) vyzerajú teda na viac ml...a nejaké iné postrehy či pocity počas kojenia?:)) neviem či to bolo tvoje prvé dieťatko, teda či si mala možnost porovnat kojenie bez silkonov a teraz s nimi?:)

romi

ked som bola na konzultacke tak som bola presvedcena ,ze nechcem velke ,ale ako to tu citam tak si trosku pridavam...
ja neviem ... mam 170cm a 57-8kg

barborka10 ,mas ich fakt krasne...

smejo251 ,tebe bude kto robit?

gina3

queen
veľká zmena, paráda:)

Barbora10
akoby si ani nekojila, všetko v pôvodnom stave super:)

kočky červeňovky
boli ste na kontrole po roku, to sa vopred objednáva?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk