Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

barborka10
;)) dakujem, nooo pozrela som nove foto, stale ich mas krasne:)
Daj vediet, ako si dopadla s manzelikom pri vinku, inac ja to tiez tak riesim a zatial to funguje,)

smejo251

Romi
Ja mam nieco podobne ako ty a mne povedala doktorka presne to co tebe anatomi 330ml max extra vysoky alebo extra stredny profil no nakoniec sa na druhej konzultacii rozhodla pre 300 alebo 325ml okruhle stredne vysoky profil tak v utorok uvidim co mi tam da a ake to bude.inak ja som hore velmi utla a mam 166cm a 52kg

lienka1042

mishaaa

no super tak budeme potom písať že čo a jako :-) ešte mi to nedochádza ale až cez víkend začnem stresovaaať :-)

barbora10

romi

a preberali ste s doktorom aj taku moznost???lebo na tebe tych 330 moze vyzerat perfektne.je to velmi individualne,ale samozrejme,radsej to este s doktorom prebrat,akoby si mala byt potom nespokojna.

romi

baby mam mat 330 neaky extra stredny profil mentor ,
ale stale uvazujem,ze ci nedam aspon 350...ste ma tu neako nakazili :D.
povodne som nechcela neake velke ,ale vzdy som mala 3ky a teraz mam ani neviem co :(mne po kojeni ani neovysli ,ale sa mi riadne zmensili.ked som kojila tak som mala 75d az e.a teraz nosim vypchate b :)) to znamena ze mam a.

barbora10

mahulienka

dakujeeeem!!!
no pravdupovediac,ja som teraz onemela z tvojich.mas ich perfektne!!!ale tvoje si dobre pamatam.pacili sa mi vzdy...

zajacik
dakujem zlatinko:)

smejo251
mam gulate...tiez sa mi teraz zdaju viac slzickovite,to je asi jedina zmena,ale vyhovuje mi:)

barbora10

RITA149:

ty mas uplne ze jedny z mojich najoblubenejsich prs!!!som z nic hotova a aj z tvojej postavy!!!idem si dat brusaky:)a to akze kontrola po roku???ma nestvi,to nemoze byt pravda!to ale leti...mne sa sice tie moje pacia,som fakt ze spokojna,ale zaroven ma to laka do vacsich.este pockam kym drahy dopije druhe pivo a rovno mu to aj spomeniem.a ako sa mas nas cerven?
aj by som ho veru rada navstivila...

mahulienka

barborka10
tvoj album a tvoje prsicka obdivujem stale, su nadherne:)), a musim potvrdit, citala som vas od zaciatku, boli ste tu perfektna partia;) Tesim sa na nove foto, a prajem rodinke vsetko naj...;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk