Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LadyMoni

RITA149:
Ahoj,, my sme sa minule míňali u Červeňa keď si bola na kontrole? Sa ma vtedy pýtal či aj ja chodím na forum, že ty si Rita :)

smejo251

Barbora10
Juj vdaka bohu a prosim ta nevies mi aspon priblizne opisat ako sa to robi a ci mali bolesti a tak hoci aj do mailu smejo251@azet.sk?budem tu velmu vdacna.strasne sa bojim ci vydrzim tu bolest a potom dalsie dni lebo mam doma de male deti,ci vobec budu dobre tie gulate implose a vobec ja uz vlastne neviem nic,uz nech to mam za sebou a bude klud.
Ale ty mas inak super postavu a prsicka vyzeraju po kojeni superne.inak ja mam po piercingu dieru jak hrom ale vraj mi ten pruh urobi tak ze si budem moct dat dalsi

barbora10

smejo251

nie zlatinko.bud kludna,to mam strie po piercingu:(tiez si to chcem dat spravit,len kedze sme este planovali babatko,tak som este pockala.tebe jazvicku nebude vobec vidiet.mam kamarata aj kamaratku,ktorym to robili a jazvu nie je absolutne vidiet...

smejo251

barborka10
ahoj krasne prsicka...ak sa smiem opatat nad popkou mas nejaku jazvicku ci su to strie nedovolim si tipovat preto sa pytam a pytam sa len preto ze mi maju pri prsiach robit aj herniu a ze nejak tak ze mi prisuju pupok tak len ma zaujima ci to tam nemas nahodou to...prepac ze sa pytam ale som z toho na nervy dakujem

ewel007

romi

Doky Mladek je super odbornik,urcite budes spoko,aj mna operoval :-)
Pekny termin si dostala,asi mu niekto vypadol :-)
Ano v Avelane si dve noci,maximalny luxus,fakt.
A ake budes mat implose?

lilabmw

barkorka10

je moja tesim sa ze si opät zavitala sem k nam a som velmi zvedava na tie tvoje krasavice myslim prska ale urcite su krasne :-) ty si dokaz ze sa so silikonmi krasne da kojit a ostanu pekne :-*

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk