Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

angie77

no toto je uz moje druhe dietatko,cize mozem porovnavat.je to inak sila,kazdy jeden co sa ma pyta na kojenie so silikonmi a na moju odpoved,ze sa mi koji lepsi,pozera kazdy ako puk:)prve kojenie bez implantatov trvalo 3 mesiace s odretymi usami.mlieka malo,zle sa mi kojilo,prve kojenie cele,cele zle.a teraz???parada!!!mlieka plno,perfektne sa mi kojilo,kedze prsia boli vacsie,vyuzila som vaicere polohy,ktore boli pred tym nemozne.ak to mam zhdnotit,kojilo sa mi lepsie ako bez implantatov!!!

question

romi,

ja tiez budem mat 360 ml okruhle stredny extra vysoky profil, cize nieco ako ty.
vid barbora 10, tiez ma ´len ´350 aj ked vysoky profil..

barbora 10
ty mas naozaj krasne prsia ,ci pred tak aj po kojeni..

queen,
fu tak to je fakt zmena, po takej kratkej dobe ich mas uz fakt krasne...

barbora10

smejo251

no ono je to velmi tazko hodnotit,kedze kazde telo je ine a na kazdej jednej zene bude aj rovnaka velkost a tvar vyzerat vzdy!inak.ty mas celkom pekne prsia,urcite budu vyzerat paradne a netreba sa silou mocou hned tahat do tych najvacsich,lebo niekedy menej je viac.ale ako som uz pisala,najdolezitejsia je konzultacia.treba s doktorom prebrat uplne kazdu vec,ktoru pokladas za dolezitu,vsetko to je o komunikacii.dolezita je tvoja predstava a uz dalej len prisposobit tvojmu telu najvhodnesjiu velkost tak,aby bol aj vlk syty aj
ovca cela:)

romi

ewel007
dakujem za odpoved :)
vydis nakoniec som sa rozhodla pre mladeka...
mam ho na skok a ten neskutocny termin :).
to je asi osud :D nedufala som ,ze by mi to u meho vyslo este v april.
mate krasne prsicka od neho vsetky ,ty mas teda extra krasne velke :)velmi pekne.

Iveta84

Romi

Ja budem mat 310ml anatomy mentor vysoky profil... Ja mam 160cm a 50kg.

Prsia mam brutal zdevastovane :( tak dufam ze sa podaria

angie77

barbora10

krásne prsíčka, človek by povedal , že snáď ešte krajšie ako pred kojením :) vyzerajú teda na viac ml...a nejaké iné postrehy či pocity počas kojenia?:)) neviem či to bolo tvoje prvé dieťatko, teda či si mala možnost porovnat kojenie bez silkonov a teraz s nimi?:)

romi

ked som bola na konzultacke tak som bola presvedcena ,ze nechcem velke ,ale ako to tu citam tak si trosku pridavam...
ja neviem ... mam 170cm a 57-8kg

barborka10 ,mas ich fakt krasne...

smejo251 ,tebe bude kto robit?