Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

kvet11

s tými plavkami si ako keby o mne písala :)tiež som vždy horkotažko našla v obchodoch plavky v ktorých by som bola schopná vyjst aspon raz za rok na kúpalisko a ked som ich už našla, nosila som ich dlho, lebo som nemala chut hladat nové ..nikdy mi aj tak žiadne nesedeli a nevedela som sa na kúpalisku uvolniť, lebo som sa stále sledovala aby som sa nezohýnala a nebolo mi vidno do prázdnych košíkov:)) Dokonca aj podprseniek som nemala veľa, lebo bol problém zohnať nejakú v ktorej by vyzerali moje prsia nejak normálne...

babule

... ale teraz to je všetko iné,konečne si užijem kúpalisko aj ja, bez pocitu že niekto sa na mna pozerá len preto aká som plochá :)a bez neustáleho dozerania či mi niečo z podprdy nevypláva :)alebo ako sa opálit tak aby som nemala všade čiary od šnúriek, lebo ked si rozviažem podprdu vypadnú aj všetky vypchávky :)))

viem že nás tu je takých viac , čo prežívali alebo ešte prežívajú to isté..a preto chcem všetkým ktoré váhajú napísať..neváhajte, stojí to za to !! aj keď máte strach alebo neistotu, aj ja som mala, ale občas treba prekonať samých seba a v konečnom dôsledku Vám to zmení život..budete uvolnenejšie a budete si môcť užívať veľa okamžikov naplno, takých pri ktorých ste pred tým mali stres, alebo komplexy.

angie77

Kim , Olivka

... pre mňa to veľa znamená to, čo ste obe napísali. Veľa ludí si myslí, že ked má žena silikony, že je pre nu viac dôležitý vzhlad, než to ostatné, ale mne je jasné keď Vás čítam, že tomu tak nie je..je tu kopa báb ktoré sú nielen inteligentné ale majú aj dobré srdiečko...ďakujem

Luca123

gabby

ALe ja som z BA, cize s ami neoplati cestovat dvakrat do BB len kvoli rpedoperacnym ale dakujem za pomoc. Objednala som sa v BA nieke u milosrdnych ci co to je...:)

queen

Bibi
Huraaa, konečne ! :-)

Question
Pošlem asi zajtra ;-)

Stember
Jazvy sú super, dufam že take zostanú. Mi ich prelepil, mám si to tak nechať 10 dni a potom budem dávať na noc ešte silikonove naplaste.

bibi13

Baby co mate polytechy. Treba sa nejakym stylom registrovat, aby som bola zaradena do zarucneho programu? Staci jednorazovo?

bibi13

Olivka

Nieee.. uf uf uf.. ste poculi ake ma byt pocasie??? April kosa a v maji vraj horka.. ani jar nema byt.. prehupneme sa do leta.. sa uvariiiim..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk