Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

gabbyy,

a ako to tam prebiehalo u tej dedicovej? ziadne divne pohlady alebo tak...lebo aj ja tam pojdem k nej. a bola som tam pred casom v ramci preventivky z prace, tak viem asi cca aka je, len som chcela vediet aky ma pristup ked sa bude jednat o takuto operaciu.

misaaa

Cafte

Smejo123 ja mam operaciu den pred Tebou, uz sa zacinam bat :)

ja som najskor predoperacne mala objednane ako samoplatca v Procare, ale nakoniec sa mi podarilo to vybavit cez znamu v nemocke zadarmo....

Smejo a Ty kam ides? ja do Zvolena k Ocenasovi

gabbyy

luca123 mna objednala sestricka od cervena do tej budovy oproti nim, urobili mi tam predoperacne za 45 eur, na internom doktorka sa volala dedicova, skus sa objednat :-)

queen

Stember
Nic to neni, tie stehy :-) potrel mi prsia benzinom pred tým, takze ma stipali a nic ine som necitila. Kontrola o mesiac a pooperacnu ešte 2 týždne.

question

Lucia123. Ak si nebola na preventivke 2roky tak povedz nech ti to urobi vramci toho. Ja som bola na krv pred sviatkami a dokonca aj na rontgene pluc. Zajtra idem pre vysledky a posle ma na interne..ale ja budem platit za vsetko smejo...

ja idem na opku den po tebe. :-) len ja si nemocku uzivam uz teraz-dozajtra som v nemocke s dcerkou..

question

Lucia123. Ak si nebola na preventivke 2roky tak povedz nech ti to urobi vramci toho. Ja som bola na krv pred sviatkami a dokonca aj na rontgene pluc. Zajtra idem pre vysledky a posle ma na interne..ale ja budem platit za vsetko smejo...

ja idem na opku den po tebe. :-) len ja si nemocku uzivam uz teraz-dozajtra som v nemocke s dcerkou..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk