Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

mimix,

Posli fotku prs bez tvare na galeria@zoznam.sk
Do predmetu napis Silikonove prsia, potom Ti zajacik posle pristupove heslo aj link do galerky ;)

katus1

elle

Ahoj, ty si pisala niekolko stran dozadu o tvojej kamoske ze jej nastali nejake problemy po siedmich rokoch.Prosim ta ako dopadla? Museli jej silikony vybrat?

LiluM3

katus1
paráda :D

Sandritta
dovolala som sa dr. a povedal, že vyšetrenie môže byť kludne aj mesiac vopred. Tak mi odlahlo :)

katus1

JA som debil, dlho som sa neprihlasovala do galerky a davala som heslo a meno naopak :-D takze to funguje, vsetko je oki

katus1

Alenasis
Ahoj prosím ta nemas fotky prs na MK ? Tiez sa chystam do Ke k Svehlíkovi tak obkukavam baby co maju u neho robene prsia.Neviem sa rozhodnut pre velkost.Tu mi nechce otvorit galeriu, neviem preco, ci zmenili heslo alebo co? Aku mas velkost ? A ake si mala pre opkou ? Dakujem

katus1

BAby funguje vam heslo do galerie ??? Neviem preco ale mne sa zrazu neda prihlast ked chcem ist do galerie s fotkami :-(

LiluM3

No tak ja potom neviem. Mne dr. nič ohladne tých časov nehovoril, a tak ozaj už neviem.. hneď ako sa dr. dovolám, dám aj vám info, lebo ja som toto napriklad vobec nevedela.