Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

No fotky uz som poslala tak cakam na prístup :) ved toto, ze ake by boli napr. 350cc stredny profil, ved mam este dva mesiace cas na pripadne premyslenie. :)

Sandritta

Ahojte baby,

Je normalne aby ma po 4 mesiacoch zacal pichat podkozny steh? Je to v mieste rezu tak predpokladam ze to je steh. Mate s tym niektora skusenost?

LiluM3,

Ja mam tiez 330ml stredny profil, je to tak akurat, prirodzene, myslim ze presne take mi mali narast :D No niekedy si poviem, ze ked som to vsetko podstupila a tolko zaplatila ze mohli byt o kusok vacsie, ale to je asi normalne...
Pridaj sa do galerky a pokukaj fotky, urobis si vlastnu predstavu.

bobcatko173

Henulka33

Haha mame skoro rovnako:D myslim ze to robi ten stredny profil asi.. Ja idem rano vo stvrtok tak dufam tiez ze vsetko bude oka :)) uz odratavm dni ked prejdeme na podprdy a plavky!:)

henulka33

bobcatko173

bola som dnes, všetko je ok, mám iba podráždenú kožu trochu od prevezov čo som si dávala, mám si to natierať krémom...a ozaj - mám 85 cez prsia

LiluM3

No idem sa odfotit nech sa tam pozriem a uvidim. Ja len sa bojim ze ked uz si ich dam urobit, aby mi to stacilo. :)

bobcatko173

LiluM3

Rataj s tym,ze stredny ide viac do sirky a neurobi ti az tak objem ako vysoky kt.je uzsi a na vysku..ja som chcela prsia viac pri sebe a aby isli aj mimo troska..ten stredny ti on navrhol alebo si si to ty povedala? Pokial ti radi ze 330 je max tak viac nechod on ozaj robi prirodzene a nie ziadne lopty..ja potom poslem do galerky fotky ako vyzeraju ale je tam plno bab so strednym:) na mail zasli prsia pred a bez tvare ona ti zasle link a pristupy

LiluM3

henulka33

Ved hej, lenže dr. mi nechce dať vysoký profil, vraj by to na mne vyzeralo uz tak vulgárne..ale tak, to nevadi predsa :)
A hej, uz som tam pisala, ale kedze moje este nemam hotove, nemam tam poriadne co poslat :)

henulka33

LiluM3
aby si videla galerku musíš poslať mail a fotky zajacikovi na galeria@zoznam.sk . Dá ti dalšie inštrukcie.Ja mam 330 ml vysoký profil Nagor, som spoko. Váhala som pred opkou presne ako ty - že či to bude dosť. Pýtala som sa doktora aj na 350ml, ale nechcel do toho ísť, povedal že by to bolo príliš, tiež som chudá, podkožný tuk žiaden a hlavne by sa mi to dlhšie hojilo. Takisto som sa opýtala na veľkosť podprdy akú potom budem mať a to ma uistilo, že 330 je dosť :)
kludne s ním konzultuj, ja som bola 3 x pred opkou, lebo som mala pochybnosti

LiluM3

No baby ja mam teraz dilemu... Bude tých 330ml dosť? Som síce nízka a chudá no ale vŕta mi to v hlave furt.. neviem totiž, ako také 330 stredny profil vyzerajú..nebude mi to malé? Och :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk