Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jasimmmi

Kočky, ktoré boli na opke v Košiciach, prípadne ich známe, viete mi odporučiť niekoho skutočne dobrého? Čítala som celkom dobré recenzie na Dr. Jurášeka, zvažujem ešte Chiramed a Centrum plastickej chirurgie v Ke - p. doktor Gluck. Budem vdačná za každú reakciu aj negatívnu...ďakujem

jahoda73

Alenasis, VeVerka11, Henka88, Yanka8...dievcence dakujem vam za rady a povzbudenie! Ale nakoniec mam zapal v tele, preto asi tie bolesti :( Nevie sa s urcitostou kde je ten zapal preto som dostala celoplosne ATB. Ale ten zapal ovplivnuje aj prsicka citim to :(

zoe23

cafex
ach, tak ty to mas horsie...mna takto nic neboli len ked tam pritlacim a občas je den, ked ma to neboli ani vtedy. Ked tebe nevedel lekar povedat co to je, tak ja nedavam velku sancu, ze ten moj mi to bude vediet nejak odovodnit...Ja to mam tiez od zaciatku, len ja som aj dlho spodky prs nemala citlive, take gumene boli, takze vtedy som sa tym nezaoberala.
Ja uz som rozmyslala aj nad tym, ci neurobil mensi priestor pre implantat ako na druhom prse...fakt neviem...
Ked budes chciet kludne mi napis na bonjour.zoe23@gmail.com ked sa ti to napr. zlepsi alebo co ti povedia na kontrole, sone,...budem rada :) (lebo tu to uz tak casto necitam)
Ja pravdepodobne pojdem tesne po tebe na sono+kontrolu. Ja som sa to snazila aj masirovat jeden cas, ze ci to nie je len kozou, ktora este nepovolila ale nepomohlo...

henka88

Estella
mne dr. povedal po 3 mesiacoch, potom by už mali byť prsia plne usadené. Ja som ešte bez nebola, ale chystám sa tiež, ale som už 4 mesiace po. :)

henka88

bobcatko173
ahoj, neviem či si priamo z BA, ja som pochodila veľa obchodov, poskúšala všetko možné, ale na začiatku mi nič nechcelo sedieť, keďže prsia boli nehybné. Ale našla som si presne na mňa uliatu, na Kamennom námestí v tom obchodnom dome MY, majú tam rôzne značky podprd a mne úplne sadla značka DKNY. Netlačí, miernučko vystužená a ešte je aj veľmi pekná. A majú rôzny výber. Tak môžeš kuknúť aj tam a vtedy tam mali dokonca výpredaj :) Nazačiatku sa kupujú horšie, ale teraz už sedí skoro všetko :)

Sandritta

LiliM3,

Dakujem, pozerala som galerku, mas velmi pekny zaklad! Tie 330-tky Ti ozaj budu stacit, budes mat krasne prsia! :)
Ja som si predoperacne davala robit na klinike, nechcelo sa mi nic vysvetlovat obvodnej ani gynekologovi, platila som tusim 130€.

K tym bolestiam, ja som zistila ze ked mam bolavy chrbat (seknuty ci stuhnuty) co mavam teda casto, tak mi ta bolest vzdy prejde aj do praveho prsnika, to sa mi od zaciatku zle hojilo a dlho bolelo. Najprv som myslela ze je to blbost, no zase sa mi to potvrdilo, akonahle som si vyliecila chrbat prestala aj bolest prska, aj vcera ma bolel strasne cely chrbat a prave prsko som strasne citila jak umele a bolelo na dotyk... Dnes uz ma neboli chrbat a ani prsko... Takze tie bolesti mozu aj takto chodit dokonca po celom tele.

Estella

Mne ináč nesadne ani jedna podprsenka, buď mi je malá, alebo komlett odstáva :/ a to každý deň chodím skúšať do obchodov od najdrachších po lacnejšie :/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk