Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

Lucia123. Ak si nebola na preventivke 2roky tak povedz nech ti to urobi vramci toho. Ja som bola na krv pred sviatkami a dokonca aj na rontgene pluc. Zajtra idem pre vysledky a posle ma na interne..ale ja budem platit za vsetko smejo...

ja idem na opku den po tebe. :-) len ja si nemocku uzivam uz teraz-dozajtra som v nemocke s dcerkou..

question

Lucia123. Ak si nebola na preventivke 2roky tak povedz nech ti to urobi vramci toho. Ja som bola na krv pred sviatkami a dokonca aj na rontgene pluc. Zajtra idem pre vysledky a posle ma na interne..ale ja budem platit za vsetko smejo...

ja idem na opku den po tebe. :-) len ja si nemocku uzivam uz teraz-dozajtra som v nemocke s dcerkou..

smejo251

Fufu
Idem do pro caru v kosiciach k hudakovej a vraj 3 hodiny aj ja sa bojim dlhej narkozy a doma dve male deti tak mam strach.

stember

Queen
Mna to rano aj dost stipe....neviem ci to tak ma byt...bola si dnes na kontrole??? Ako to dopadlo???
Mna to caka zajtra....vyberanie stehov ...brrrr

queen

Luca
Áno tak, od interny ti urobi EKG a polozi pár otázok a je to hotove, ten ta nikam neposle.

Stember
Áno moja, mám presne take iste problémy so vstavanim. Dnes obzvlášť, lebo som si skusila nižšie ustlat a to bola chyba, ešte musím spat podlozena. Ráno mám cici ako 2 kamene, picha má v nich...

fufu

smejo251

a ku komu ideš? Nevieš ako bude dlho trvať opka?Ja idem na prsia aj na miniabdominoplastiku a vraj je to na 4,5 h, tak mám trochu obavy z dlhej narkozy

Luca123

queen

No sak uvidim....ale je to tak, ze najskor obvodakovi na odbery, tie budu cca za tri di a pak s tym k internemu,ze? Dufam to bdue vsetko ok, lebo interny mi dal termin 4 dni pred opkou, tak aby ma neposlal kdesi inam a nebduem to stihat :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk