Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Ahojte baby.
Odbocim trosku od témy, ale vlastne môžu to byt vecicky aj na prsicka :-)
idem objednavat Victoria Secret tak ak by ste niekto mali záujem môžme sa spojiť na objednávku ;-)
Ak budete mat záujem tak mi napíšte na : rita149@azet.sk

Luca123

AHojte holky,
objednavala som sa na predoperacne a nechapem, co sa mi kazdy cuduje, ze si to vybavujem, ze rpeco to nemam v cene v opke a tam kde idme na operaciu. Dufams om to spravne u MUDr. Cervena pochopila, ze si vybavim predoperacne niekde, kde byvam.
A hraidli ste si to vsetky alebo vam to niekto urobil aj zadarmo?

M.i.r.u.s6

ewel ivava
neviem ako vy ale myslim ze to ako po cicarskom dlho som tiez okolo rezu necitila taky pocit ze to nieco cudzie nie moje asi nejak tak mam aj pri prsach taky pocit no som zvedava co a ako bude ved som len 2mes po snad sa to napravy:))

ewel007

Ivava

Ja som si po prvej opke tiez necitila cele prsko,a bolo to 6 mesiacou od opky,takze tak,teraz druhykrat,som 6 t od reopky a lavy necitim vobec a pravy minimalne,snad to.chce len cas a nehovorim len o bradavkach ale celom prsku,uvidime :-)

ivava

Smejko
ja som prestala fajcit tyzden pred opkou a nefajcim uz 4mesiace...ale ja som nebola az taky tuhy fajciar...
Baby
po 4mesiacoch mam este pocit ze si ich moc dobre necitim na urcitych miestach je to normalne???

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk