Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

-lilabmw-

Fakt,tak super,ide ti to páradne,,,,teda podľa foto super postava! Môj muž je kulturista pripravuje sa teraz na 2 sutaže,na MSR do Žiliny a do Rakúska.
Aj mne dosť pomohol schudnúť,po pôrode som dala dole 20kg. Takže aj toto je dôvod mojej opky,,kedže sú "vykojené" a "vyždýmané" z cvičenia :)
Držím ti palce aby si to dotiahla až na pódium. Ja to úplne žeriem,,,,ale čo je moja smola je to,že nemám pevnú vôľu.A ja budem radšej každý deň v posilke dreť 3 hodiny,,,,ale v strave to už je horšie.
Neznášam pravidlá a proste ked mám na niečo chuť tak to chcem! :)) ale muž mi pomáha nasmerovať ma tým správnym smerom.

lilabmw

kosta123

dakujem krasne :-) no ano venujem sa fitnessu ale zatial len amatersky ale je v plane aj sutazne ale mam co robit este, skoda ze som nezacala skor ale nikdy nieje neskoro na zmenu..:-)

bibi13

Queen

Dakujem si zlaticko.. este som sa v druhom prispevku nieco pytala.. ohladom tej podprdy a kupania..

Arara

Musis tu prispievat a potom poslat mail zajacikovi s tvojou foto prs bez tvare.. ona ti posle dalsie instrukcie.. baby ti urcite napisu ten mail, ja si ho teraz nepamatam..

kosta123

-lilabmw-
Ty koky iná kosť :) robíš fitness alebo niečo také ?keď máš prvé foto v takých pekných plavkách??

arara

ahojte, idem zaciatkom maja do BB. Uz ma chyta panika ale viac sa tesim. Rada by som vedela ci je realne po tyzdni sa vratit do prace a normalne fungovat (robim kancelarsku robotu) a tiez by som rada videla nejaku "pracu" dr. cervena, len neviem tu najst tu galeriu. Viete mi poradit? Dik baby.

Kim

olivka

do solarka uz davno nechodim, nicilo a vysusovalo mi to plet, tak preto uz len samoopalovacie ;) a prirodne...
skus ten ak a jazvicky v pohode to okolie zakamuflujes i make up-om, pudrom a ved foto nasledne aj tak vyretusuje nie:)

ewel

dakujem:)) je to 85D, z 80ky mi vykukali bradavky, preto som vzala vacsiu,, hrozne sa mi totiz pacila;)..tebe mozno postacuje aj 80D ...mozno, kedze ja s anatomy to mam plnsie prave dole , zasa je mi volnejsia trolinku hore:P

... radost vsak uz nakupovat 8-)

milatka

jeeej tvoje slova ma potesili na dusicke, dakujem!!!!!!
urcite vezmi 515:). vobec sa neobavaj, neolutujes, ziadne mega....uvidis budu super, ver dokimu... i moje boli fest vytahane po 2 detoch a 3 r dojcenia:/
...ja by som tiez zniesla i vacsie:)...mam 169/62 a taktiez som po opke pribrala, ale uz sa chystam ako olivka:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk