Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Olivka
Dakujem pekne si ma potesila...uz sa neviem dockat som sice len 10 dni po opke..uz chcem nosit normal podprdy a nie tu pooperacnu lebo ma hrozne taha a velmi sa v nej hrbim....

olivka21

Milatka4
Dakujem velmi pekne,dobre sa taketo slova citaju :)
ja som s nejako specialne nestarala o jazvy,len som si ich do 6.tyzdna prelepovala a vecer si ich natriem kokosovym olejom. Je pravda,ze to,ako vyzeraju jazvy vela zalezi od dokiho. Mna šil koperniech(červenov nastupca),onvje velmi sikovny. Farbu poop.podprdy som si nevyberala,dosla mi na kliniku biela,neovplyvnila som to,ale mozno ked zavolas a opytas sa,tak ti vyhoveju.
u koho a kedy budes operovana a ake implose budes mat?pozerala som tvoju foto,mas super zaklas,daj si co najväcse,nech ti to vyplni kožu a budes mat super prska!

stember

All
Baby tie ktore ste uz dlhsie po opke po akom case ste uz boli ze uplne fit a dali podprdu a ukazali svoje krasne prsicka???

milatka4

Kim, Olivka,
vy dve ste môj prsatý vzor, doki odviedol krásnu prácu. Keď budú aj moje prsia vyzerať ako vaše, budem v siedmom nebi.
Olivka
Mohla si si vybrať aj farbu pooperačnej podprdy? Inak tie jazvy sa ti hoja veľmi pekne, za chvíľu ich ani nebude vidno. Ako sa o ne staráš, aj ich natieraš niečím alebo len prelepuješ?
Kim
akú máš prosím ťa výšku a váhu? A akú veľkosť podprdy si nosila pred opkou? Na tebe vyzerajú 515 naozaj ako bomby :)

ewel007

Kim
Vsimla som si ze mame rovnaku podprdu tu ciernoruzovu s cipkou s NY,aku mas velkost? Mas nadherne prska a super velkost :-)

olivka21

Kimka
aj ja som si na ne ryyyyyychlo zvykla,pretoze velkostne su presne take iste,ako ked som kojila. Takze aj niektore podprdy z tych cias mi ostali a su dobre. Ja som ani necitila,ze by som mala po opke v sebe nieco cudzie,az mi to bolo divne. Lebo napr.kamoska,co bola meiac predo mnoz si doteraz na ne zvyka,tle to vnima,ako cudzinca v tele. Ale je to lepsi pocit,to je jasne. Btw...chodis do solarka? Lebo ja uz chcm zacat,ale nevem ako budu tie prelepene jazvy potom vyzerat. Ide o to,ze sa chystam na fotenie (chcem muzickovi urobit prekvapiko vo forme jemne erotickeho obrazu).

A inak baby,nemalu ste pocit,ze pi materskej mate problem najst si pracu? Ja si poielam uz tri mesiace cv-cka a ani prd. :(

Kim

olivka

cau cau:)... ach jo, uz ani neviem, ze som na nejakej opke bola, klop- klop ehm, aby som neuriekla....a spim uz dokonca aj na brusku;)
su uplne ako moje, nic neboli nepicha, jazvicky tenulinke a krasne, citim si ich a obcas sadnu aj do C- kovej to zalezi fakt od typov, znaciek

no a su take akurat do ruky;), nic velke, tie foto skresluju, keby som sla bez pradla v tricku nik nevie, uplne nenapadne
no a v podprdach uz viem urobit rozne zazraky;) ako vsetky:))))

a ty moje? postrehla som, ze sa xystas do prace, mam radost, ze si to nakoniec stihla vsetko!
tvoje su super, ci stale sa ti javia male? manzelik je rad, tak ked uvidi , ze " trpis" tak ty si dohodnes este 1 konzultacku:-)

btw

... vesely Velkonocny pondelok, veeela veeela vody a pozor na kraslice;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk