Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Iveta84
myslíš že to už bude po vybratí stehov? ja byt tebou tak si kúpim športovú podprsenku, ale nie takú obyčajnú, ale na zátaž aby ti pevne držala prsíčka a poprípade to skonzultovala aj s dokim, ale ja myslím že dôležité je aby si na ne mala tlak..no lebo ak budeš mat tú pooperačnú na suché zipsy na ramenách budeš dost obmedzená s výberom šiat a športovú skryješ pod všetko si myslím ...a nayvše ju využiješ aj po opke,ja napríklad v športovej spávam, lebo do tej pooperačnej sa mi do tých suchých zipsov motali stále vlasy :)i keď spávam už väčšinou bez, ale niekedy je taký pocit že tu ma pichne tam ma bolí, hlavne počas menzesu ked sú prská citlivejšie.

Kim

Ivet84

pod bluzku, tricko, saty v pohode schovas, ak to bude hore bez vacs. vystrihu klasika ku krku a hodis si prip nejaku satku:)

M.i.r.u.s6

Iveta84
no tak tie ramienka su dost siroke ale myslim ze nejak peknou satkou ak si ju das zaujimavo sa ti to podari zakamuflovat nem boj na nieco prides:)

Iveta84

Babule, chcem sa spytat. Ta pooperacna podprda, da sa v tom nejak rozumne fungovat co sa tyka obliekania? Konkretne ma zaujima, ze ja idem na opku v lete a dva tyzdne po opke mame v rodine vyznamnu udalost kde sa teda zucastnim, samozrejme opatrne, to chapem. Len ci si dokazem obliect nieco aby som vyzerala normalne...

Kim

Lilka

;) diik, btw ty mas teda dokonalu postavicku, v dobrom ti teraz zavidim;)... nadherne kerky, krasnu pusinku a samoska i tie prsia... dracica si riadna s ked si das este tie bomby no frajer sa z teba zblazni... ta doma moze rovno zamknut:))

Smejko

anatomy 515 VP

question
:), vobec sa nezmenila

angie77

ty si taky dobry anjel tohto fora!:) hm to pradielko sedi rozne, 80 D, niektore i 85 D

angie77

kvet

aj ja mám ten pocit že sa mi zväčšujú od opky ,som rada že nemám len ja ten pocit a že si na tom rovnako :) ďakujem krásne za pochvalu, konečne sa môžeme vytešovat na leto :)

...len keby nám už chcela prísť tá jar, u nás dnes padá z neba ľad babenky moje:(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk