Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Babule, chcem sa spytat. Ta pooperacna podprda, da sa v tom nejak rozumne fungovat co sa tyka obliekania? Konkretne ma zaujima, ze ja idem na opku v lete a dva tyzdne po opke mame v rodine vyznamnu udalost kde sa teda zucastnim, samozrejme opatrne, to chapem. Len ci si dokazem obliect nieco aby som vyzerala normalne...

Kim

Lilka

;) diik, btw ty mas teda dokonalu postavicku, v dobrom ti teraz zavidim;)... nadherne kerky, krasnu pusinku a samoska i tie prsia... dracica si riadna s ked si das este tie bomby no frajer sa z teba zblazni... ta doma moze rovno zamknut:))

Smejko

anatomy 515 VP

question
:), vobec sa nezmenila

angie77

ty si taky dobry anjel tohto fora!:) hm to pradielko sedi rozne, 80 D, niektore i 85 D

angie77

kvet

aj ja mám ten pocit že sa mi zväčšujú od opky ,som rada že nemám len ja ten pocit a že si na tom rovnako :) ďakujem krásne za pochvalu, konečne sa môžeme vytešovat na leto :)

...len keby nám už chcela prísť tá jar, u nás dnes padá z neba ľad babenky moje:(

ewel007

Gabby

Ahojky moja ako sa mas,co prska?:-) podprdy nakupene ?:-)
Ja som prelepovala cca 10dni od vybratia stehou,mne to akosi nerobilo dobre na jazvu,tak som s tym prestala a natieram len kokosakom ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk