Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

LiluM3,

Mne povedali ze mozu byt maximalne 2 tyzdne stare. Mne ich robili 2 dni pred opkou a baba co bola so mnou operovana tak dokonca v ten den rano a poobede isla na operacku.

LiluM3

Dievčatá,

dneska som započula info, že predoperačné vyšetrenia môžu byť najskôr týždeň pred operáciou, nakoľko ak by to bolo dlhšie, výsledky už nemusia byť pri operácií aktuálne. Je to pravda? Nakoľko idem na dovolenku a hned potom mám opku, a doktor mi nič takéto nespomínal, aj ked som vravela že idem na dovolenku. Vyšetrenia si chcem teda obehať pred dovolenkou, čo je cca mesiac pred operáciou.
Vďaka za rady

bobcatko173

Henulka33

Ahoj ma napadlo tu 75C co mas tak 75mas aj obvod taky, ci si si kupila vacsiu na zaciatok?lebo pocuvam rozne nazory.:)

Serena

anna.m
2 noci na klinike je podla mna velke plus..mna to bolelo velmi, ovela viac ako som cakala..treba sa pripravit na to, ze tie dni po operacii su dost tazke a ten den navyse na klinike pri sestrickach velmi pomoze..i ked jasne, za kazdy to znasa inak..no lepsie je sa pripravit nato, ze to dost boli a potom byt milo prekvapeny, ze to nie je az take strasne, chapes?:):) ja som pred tym nad bolestou vobec nepremyslala, skor som sa zameriavala na to, ako sa potom postaram o moju malu dceru, to ma trapilo najviac..no a potom som ostala naozaj zaskocena ako trpim..ale uz je to ovela ovela lepsie, som tyzden po operacii, dni su v pohode, ale tie noci este dost neprijemne.

Serena

sandritta
ani ja sa na to sprchovanie obzvlast netesim, robi mi problem divat sa na rany a tak...ja som si korzet este nedavala dole, bojim sa toho:) musim sa vsak odhodlat, lebo mi vytiekla krv z dierky po drene a ocistit to a prelepit nanovo.

Sandritta

anna.m

V Avelane si 2 noci na klinike, mne to aj dobre padlo, ja by som na druhy den nebola schopna odist domov a navyse cestovat, bola som totalne hotova.
Operuje pondelky a stredy, utorky a stvrtky ma konzultacky, inak tak to ma uvedene aj na internetovej stranke, striedaju si totiz operacku aj s Mudr. Kovacom.
Ides tiez do Avelane?

anna.m

Serena, Sandritta
baby ktore ste boli u Mladeka,po operacii ste boli 1 alebo 2 noci na klinike? ktore dni dr. Mladek operuje?

Sandritta

Serena,

No po pravde ja som sa az do vybratia stehov sprchovala len od pol pasa dole a vrch vlhcenymi obruskami a mokrym uterakom, ja som sa velmi bala ich este sprchovat aj ma dost boleli. Ale sestricka mi hovorila ze sa mozem sprchovat aj s naplastami ze su vodeodolne a ze keby mi presiakli tak ich mam prelepit. No neviem ci by som ich aj sama odlepila, lebo teda doktorovi to islo dost tazko a myslela som ze mi aj kozu odlepi, tak som potom aj bola rada ze som to neodlepovala sama. Ja som zase na toto taka citlivka, aj ked som si prvy krat dala dole podprdu tak som sa az spotila kym som ju zase zapla :D
Ale tak to sa Ti este pekne vela zmestilo, rozdiel mame len nejakych 35ml, budes mat aj ty krasne prska :) Ja sa z nich furt tesim jak mala, to je moj najkrajsi darcek aky som si kupila :)))

Serena

Sandritta
Ahoj, viem, ze mame rovnakeho operatera a preto sa ta chcem spytat, ze ako si sa prvykrat sprchovala, lebo v prepustacej sprave mam pisane, ze ranu mozno opsrchovat na 6.den, no naplaste neodlepovat..cize sa mam sprchovat s tymi naplastami a potom si ich vymenit, ze?:)..inak mas fakt krasne prsia..ja mam 295 cc mentor moderate plus profil..v tej stahujucej podprsenke su malinke, ale nedalo sa mi viac vzhladom na moje anatomicke predispozcie..